PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=266332}

Czasem tak, czasem nie

Kabhi Haan Kabhi Naa
6,5 1 260
ocen
6,5 10 1 1260
Czasem tak, czasem nie
powrót do forum filmu Czasem tak, czasem nie

Słaby

ocenił(a) film na 6

i niewiem skad te zachwyty tym filmem;)) szaruk-jak to szaruk-jak zwykle uroczy;))ale cały ten film to słąbizna;))jedyne co mi się podobało w tym filmie to szaruk;))i Juhi w koncówce

ocenił(a) film na 7
wanilka7

rzeczywiście, film nie najwyższych lotów, ale całkiem sympatyczny ;)

ocenił(a) film na 9
wanilka7

Heh a mnie się podobał :D Trochę nie rozumiałam jakim sposobem nagle wprowadzili wątek ślubu Anny z Chrisem mogli pokazać że np. Sunil wszedł d pokoju i powiedział że się zgadza na ich ślub czy coś.
Ogólnie nie lubię tego Chrisa : p
Piosenki może nie najlepsze ale ta na balu była nie zła i ta 'gangsterska piosenka' też niczego sobie :D
Shahrukh był słodki w tym filmie :D Anna mogłaby być ładniejsza ale film oceniam wysoko 9/20 bo miło spędziłam czas oglądając go, widziałam mnóstwo gorszych filmów :D

ocenił(a) film na 7
S_jak_Ser

Anna ładniejsza? Przecież ta dziewczyna jest doskonale piękna

ocenił(a) film na 9
Sol89

Nie no brzydka nie jest ale są i ładniejsze, osobiście w sumie nic do niej nie mam była ok, nawet grała przyzwoicie : p

ocenił(a) film na 6
wanilka7

Jak na rok 93 to i tak dobra produkcja. Ale niektóre momenty były irytujące, np. nagłe przeskakiwanie z jednej sceny do drugiej (jak końcówka), siedziałam przed telewizorem i sobie myślałam WTF? To sen bohatera, czy rzeczywistość? No a tak to zwykły luźny film, w porównaniu do niektórych produkcji bolly ("Czekając na miłość") jest dobry ;)

ocenił(a) film na 6
wanilka7

Mam podobne podejście. Zaczęłam go oglądać i, póki co, nie dzieje się nic spektakularnego. Może dalej będzie lepiej,. choć po komentarzach widzę, że szału nie ma co się spodziewać. Obejrzę jednak do końca, bo założyłam sobie, że obejrzę wszystkie filmy z Shah Rukh Khanem (i nie tylko z nim, mam jeszcze innych aktorów, a więc inne filmy na liście;) ), jakie tylko są dostępne w Internecie z polskimi lub angielskimi napisami/polskim lektorem. Dziś już jednak jestem zmęczona, a dochodzi godzina 2 w nocy, więc na dziś porzucam, raczej bez żalu, oglądanie tego filmu i poczeka sobie spauzowany do jutra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones