PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113155}
6,7 7 378
ocen
6,7 10 1 7378
Czeka na nas świat
powrót do forum filmu Czeka na nas świat

gdyby nie koniec ocena byłaby wyższa.

ocenił(a) film na 8
alinaszydlowska

chodzi o to, że jedynym wyjściem w takiej sytuacji musi być coś pokroju lewitacji... czyli nie ma wyjścia.
ciekawsze to chyba, niż scena jak zdycha.

ocenił(a) film na 6
qwerty12345617

Ja się zgadzam z autorem wątku. Już bardziej film by mnie poruszył jakby główny bohater umarł, a tak to w ogóle nie obczajam o co chodzi... Lewitacja? Co to, science fiction było czy co? I co mu dało te zakopanie pod ziemią? I tak pewnie nie przeżył...

alinaszydlowska

moim zdaniem właśnie końcówka byla najlepsza. Jeśli nie przeceniam tego filmu to ukazywała ona jak człowiek współcześnie sam daje się pogrzebać a inni mają na to wywalone, mogą co najwyżej się przyglądać.
A chyba w tej lewitacji chodzi o to, żeby uciec od tego stanu, buć ponadto. Może nadinterpretuję, ale wolę tak, bo inaczej ten film byłby lekko bez sensu ;p

ocenił(a) film na 7
alinaszydlowska

Alina, jakiego zakończenia oczekiwałaś? Moim skromnym zdaniem końcówka była świetna. To taki level up dla głównego bohatera. Wyższy poziom egzystencji.

ocenił(a) film na 5
alinaszydlowska

nie miałam na myśli zakończenia w stylu amerykańskiego filmu czytaj patetyczna śmierć. o wiele bardziej zaspokoiłabym swój głód filmowy gdyby po prostu "opuścili kurtynę" przed lewitacją. bez śmierci, bez lewitacji. ale być może po prostu nie dojrzałam do takich zakończeń:) pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones