PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=855121}
5,7 185
ocen
5,7 10 1 185
Czerwona ziemia
powrót do forum filmu Czerwona ziemia

Zły opis..

ocenił(a) film na 7

Ten film jest zupełnie o czymś innym :-)))

iintense

No właśnie tak oglądam i coś mi nie pasuje. Czekam na scenę z dzieckiem, szukam narkomanki, a tutaj porządna kobieta, pielęgniarka, ale ok, oglądam dalej i myślę sobie, że może się stoczy i zostanie narkomanką, zajdzie w ciążę i urodzi dziecko. Przewijam dalej, dalej żadnej wzmianki o dziecku, a kobieta czysta, nie ćpa, nie pali, nie pije, ładna, zadbana. No nic, trzeba wyłączyć :D

ewelina_m

xDDD

ocenił(a) film na 5
ewelina_m

Pali :p

iintense

Opis filmu ze storn teleman.pl: Młoda pielęgniarka Nour Hamadi (Zita Hanrot) decyduje się wrócić do rodzinnego miasta. Znajduje tam zatrudnienie w swoim zawodzie w fabryce, w której jej ojciec pracował przez 30 lat. Stopniowo odkrywa tuszowane latami nieprawidłowości w postępowaniu z niebezpiecznymi dla ludzkiego zdrowia odpadami, a także prawdę na temat chorób, na które zapadają pracownicy, i wypadków na terenie zakładu. Ze wszystkim tym wiążą się interesy kadry zarządzającej fabryką i powiązanych z nimi polityków. Czując ogrom afery, którą odkryła, Nour staje wobec potężnego dylematu. Boi się ujawnienia prawdy, również ze względu na relacje z ojcem.
Na Filmwebie zamieścili opis hiszpańskiego filmu "Dziecko" (Baby) z 2020r.

adria2

Ten film nie jest podparty żadną prawdziwą historią? Kojarzy mi się troche z Black Water - tuszowanie nieprawidłowości z odpadami chemicznymi - na faktach niestety...

Jareczczek

Opis filmu Dziecko to chyba z 2021 roku, który będzie miał premierę za kilka dni w HBO, tak wyczytałam w internecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones