PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=601997}

Czerwone światła

Red Lights
6,5 28 005
ocen
6,5 10 1 28005
6,0 3
oceny krytyków
Czerwone światła
powrót do forum filmu Czerwone światła
ocenił(a) film na 8
Patrycjusz030

pójdzie piącha w psyk za spoilerowanie !!!!

Maverick0069

nie powiedziałem o kim mowa więc się nie czepiaj !!

ocenił(a) film na 8
Patrycjusz030

ale zdradzasz kulminacyjny punkt filmu i zdecydowanie dajesz do zrozumienia o co chodzi, co za tym idzie ?? chrzanisz komuś dobre widowisko !!

Maverick0069

Idiota... Przecież wyraźne jest oznaczone "Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę."
nikt nie każe czytać.

ocenił(a) film na 8
damian6d17

jakbyś baranie wszedł 3 dni temu to byś wiedział cymbale że tego komunikatu nie było i głupa byś nie spalił.

ocenił(a) film na 8
Maverick0069

jak można tak film ten ocenić, na poniżej 7, to jest żart do cholery jasnej!? No co tu sie nie podobało, co, co zje.ali!? Można sie przyczepić że za szybko skończyli albo nie odkryto innych oszustw Silvera. A nasi dystrybutorzy to naprawde je..ńce że nie puścili tego w kinach!

Patrycjusz030

mi również łezka sie zakreciła :P

kam001

lezka to moze nie tylko zdziwienie i zaskoczenie - bardzo dobre zakonczenie w stylu "innych" czy "osady". W przypadku tego drugiego moim zdaniem najlepsze zakonczenie jakie widzialem. Tzn sprawa wyjasnia sie juz znacznie przed koncem filmu i mysle sobie o ja pier... nie wierze! A potem jeszcze cos jest inaczej niz sie wydaje i prawie do konca nie wiesz co jest w koncu grane :)

kmz222

mowa o osadzie ;)

kmz222

Dokładnie :):) a co do tej łezki to bardziej w przenośni :):)
Pozdrawiam

kam001

Czyli rozumiem ze osade tez widzialas/es? :)

kmz222

Widziałam :)

kam001

No to fajnie ze jest kolejny zwolennik osady bo mojemu kumplowi sie ostatnio nie podobala... Nie rozumieja filmu ;) A co jeszcze polecisz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones