PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=274827}

Czerwone kwiatki

Kan Shang Qü Hen Mei
6,8 1 084
oceny
6,8 10 1 1084
Czerwone kwiatki
powrót do forum filmu Czerwone kwiatki

Zanim objerzałam film postanowiłam przeczytać komentarze i opinie członków
filmwebu. Niestety, bardzo się zawiodłam na filmie "Czerwone kwiaty" Nie wiem z czego
to wynikło. Jak dla mnie był nudny, nie widziałam w nim żadnego przesłania. Poza tym
potwornie się ciągnał. Skończyłam go oglądac i wiem, że szybko o nim zapomnę. Za grę
dziaciaków postawię jednak 3/10
Proszę, tylko nie mówcie, że nie zrozumiałam przesłania. Wiadomo, każdy mógł inaczej
zinterpretować ten film.
pozdrawiam wszystkich:)

użytkownik usunięty
Aneta_

Nie musimy Ci pisać że nie zrozumiałaś przesłania skoro wyżej w swojej wypowiedzi sama napisałaś że nie widziałaś w nim żadnego przesłania i wydało się że chodzisz do 1 gimnazjum.... Patrze z góry, macham słodko

użytkownik usunięty
Aneta_

No to obejrzyj film jeszcze raz, może w końcu zrozumiesz o co w nim chodzi. I nie rozumiem gdzie ty widzisz nudę. Dzieciaki świetnie zagrały, chwilami śmiałam się, bo to naprawdę dobra komedia.

ocenił(a) film na 5
Aneta_

Nie musisz sie tlumaczyc. Przeciez film byl nudny:) Mi też nie przypadl do gustu. Prawdopodobnie film jest rozrachunkiem rezysera z wlasnym dziecinstwem, ktore przypadlo na okres rewolucji kulturalnej wiec nie kazdemu musi sie podobac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones