PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=226331}

Czerwone pantofelki

Bunhongsin
5,7 3 099
ocen
5,7 10 1 3099
Czerwone pantofelki
powrót do forum filmu Czerwone pantofelki

Bardzo słaby horror.

ocenił(a) film na 3

Lata temu udało mi się zobaczyć ze trzy naprawdę dobre sztandarowe horrory azjatyckie i
odtąd jestem stałym widzem tego gatunku, niestety każdy kolejny film to kolejne
rozczarowanie.

goskos1

Jak na japoński horror całkiem niezły i zasłużona ocena 6.

ocenił(a) film na 10
dark_angel_1989

to jest horror KOREAŃSKI - Japonia =/= Korea

Jak ja nie lubie, gdy ludzie mylą te kraje :/

gizmo666

Japonia Czy Korea, albo Chiny ? Tak samo gadają, wyglądają i równie mocno mają nasrane w głowach...

ocenił(a) film na 10
UPADLY_WIDZ

To chyba masz coś ze słuchem, skoro nie rozróżniasz tych języków. Są zupełnie inne. To jak porównywanie polskiego do niemieckiego - też powiesz, że takie same?
Ludzie - ok, niektórzy mogą nie umieć rozróżniać. Tu się zgodzę po części.
Co do tego posrania we łbach - akurat tego filmu to się nie tyczy więc nie wiem o co ta spina. Są filmy mądre i głupie - i większość krajów kręci i takie i takie. Akurat horrory azjatyckie stoją na bardzo wysokim poziomie.

gizmo666

Hahaa Polak i Niemiec...dobre sobie, jak już to Polak i Czech...Nie chodziło mi o to czy w filmie mają nasrane w łbach, generalnie o Azjatów...

ocenił(a) film na 10
UPADLY_WIDZ

Nie wiem jak Ty, ale z japońskiego wyłapię bez problemu słowa. Z koreańskiego gorzej, ale chiński to już masakra.

Każdy kraj ma swoje nasrane we łbie. Wyobrażasz sobie, że w pewnym kraju w centralnej Europie obywatele są przekonani, że są suwerennym i niepodległym narodem i ssą pałę Unii? :)

gizmo666

jak możemy ssać pałę unii jak w niej jesteśmy ? Było głosowanie kto chciał wejsć do Unii i tak teraz jest....

gizmo666

Ty byś chciał chyba ssać USA.Jesteśmy częścią UE a suwerenność to dziś domena mocarstw a 100% suwerenność to Korei północnej.

ocenił(a) film na 3
goskos1

Dokładnie-jestem miłosnikiem azjatyckich horrorów-ale ten obraz jest bardzo słaby.Mam pytanie,te trzy sztandarowe azjatyckie horrory o których wspomniałes to jakie tytuły?

ocenił(a) film na 3
Berith7777

no standard, Ring, Grudge i Dark Water. Późniejsze filmy to równia pochyła w dół.
ale polecam ten krótki komiks, choć to tylko namiastka :) (trzeba przewinąć w dół) http://comic.naver.com/webtoon/detail.nhn?titleId=350217&no=31&weekday=tu

ocenił(a) film na 3
goskos1

Człowieku dzieki za ten "komiks"-fantastyczne;)A propo filmów-widziałeś "Shutter",oczywiście wersje tajlandzka?Jeśli nie to polecam-dla mnie to jeden z najstraszniejszych obrazów jakie widziałem.Jeszcze raz dzieki za link;)Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 5
Berith7777

shuttera to strach się bać ;]

ocenił(a) film na 3
lLlada

A jak go oceniłaś?

ocenił(a) film na 3
lLlada

Widzę,ze wersje z 2008 10/10.Trochę mnie to zszokowało.A jak oryginalną?

ocenił(a) film na 5
Berith7777

Dziękuję za komiks, mało w gatki nie narobiłąm!

Berith7777

najstraszniejszych? :P

ocenił(a) film na 6
goskos1

Ja jeszcze bym dodał prócz tych trzech co wymieniłeś (Ringu 1998, Ju-On Grudge 2002, Dark water 2002)
także obowiązkowo Shutter 2004. Ewentualnie także Pon 2002, Nieodebrane połaczenie 2003, Reinkarnacja 2005 :)

goskos1

Jest 1 w nocy włączyłam sobie ten komiks i omal nie zeszłam , wielki dzięki :*

nicoleschmidtke7923

+ co do oceny całkowicie się zgadzam totalne dno .

ocenił(a) film na 1
goskos1

Zgadzam się. Jeden z najgorszych japońskich "horrorow", jakie oglądałam.

ocenił(a) film na 7
femmepl

po 1 to koreanski po 2 to tak sie znasz na horrorach jak ja na balecie mongolskim

ocenił(a) film na 7
goskos1

bardzo slabo to ty sie znasz na horrorach

ocenił(a) film na 7
goskos1

bardzo słabo sie znasz na horrorach czlowieczku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones