PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=226331}

Czerwone pantofelki

Bunhongsin
5,7 3 100
ocen
5,7 10 1 3100
Czerwone pantofelki
powrót do forum filmu Czerwone pantofelki

Moglibyście podpowiedzieć mi gdzie je ściągnąć albo przesłać mi jakieś dobre azjatyckie horrory ??? Mam świra na ich punkcie :D Na pewno w jakiś sposób się odwdzięczę - też coś prześlę itp. Z góry dzięki :*

ocenił(a) film na 8
gocha_2

Ja mam Shutter z Polskim Lektorem jakbyś chciała :) Jakby co pisz na mathisek [at] gmail.com :)

ocenił(a) film na 9
Mathisek

Shutter już mam, ale dzięki za propozycję :D

ocenił(a) film na 8
gocha_2

Nie ma za co ;) Jak będę miał coś nowego, to się odezwę ;D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Slovianin77

Dzięki bardzo :)
Przyda się napewno :))

Mathisek

Ostatnion widziałem |Forbidden Siren (Sairen) japonski horror, polecam. No i ze starszych The Eye godny polecenia.

ocenił(a) film na 9
gocha_2

ja z azjatyckim posiadam wizje (premonition) coś w stylu oszukać przeznaczenie. chętnie bym się zgodził na jakomś wymiane .też lubie azjatyckie i poszukuje czerwone pantofelki i inne.

ocenił(a) film na 7
kazik06_87

Ja mam cerwone pantofelki moge przegrac wzamian za wizje hyba ze juz masz

gocha_2

Może to nie horror ale .....
Ja bym poleciła film Kiedy dzwoni nieznajomy. Może ktoś powiedzieć że słaby ale miałam akurat wersje z dobrym obrazem i dżwiękiem + głośniki 5.1 (dobrze "podkręcić")i można odlądać pod wieczór.
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 3
pineska_3

Ja polecam: R-Point (DOSKONAŁY!!! mój ulubiony azjatycki horror), Wizje, Reinkarnacja, Infekcja, Klątwa, Ring, Nieodebrane połaczenie, Wzrok, Opowiesc o dwóch siostrach, i wiele wiecej ale nie pamietam niestety tytulow :P
Pozdro.

ocenił(a) film na 7
gocha_2

ja polecam

Opowiesc o dwoch siostrach,
czerwone pantofelki,
Dark Water,
Arang,
Wiolonczela-troche słabszy,
Zdjęcie śmierci - bardziej riler psychologiczny ale warto zobaczyc wciąga

gocha_2

Prócz popularnych typu Ring i Dark Water - Pon, Audition (choć to bardziej thriller), Apt, Bunshinsaba, Cinderella... Wystarczy wpisać w google ze słowem torrent i po sprawie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones