PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=226331}

Czerwone pantofelki

Bunhongsin
5,7 3 099
ocen
5,7 10 1 3099
Czerwone pantofelki
powrót do forum filmu Czerwone pantofelki

Tak więc po horrorze o handlujących ludzkimi organami lekarzami z pociągu i ludzkiej stonodze mamy do czynienia z kolejnym pomysłem: upiorne buciki...
Strach się bac co będzie dalej... ;o

ocenił(a) film na 4
MrRadzio303

Właściwie to ten film był przed tymi co podałeś. Bo train z 08 , Human Centipede z 09, a ten pantofelek z 05.

Kolega mi doradził ten film ,a jak on mi coś doradza to oznacza wielką beznadzieje i głupotę więc strzeżcie się takiego filmu jak chociażby Autostopem przez galaktykę. Naprawdę ten film był totalnym zaskoczeniem dla mnie. Zrobiłem sobie na niego apetyt ,takie recenzje słyszałem o nim, a tutaj od 30minuty myślę ,że przesiedziałem co najmniej 1,5godziny, do tego ta fabuła z prędkością ruchu ślimaka się wlecze. Jeszcze trzymała mnie do końca przy tym filmie nadzieje ,że właśnie będzie jakiś głęboki sens, a tutaj proszę chodziło tylko o siekankę ,zaś mała liczba aktorów nie oznaczała małej ilości wylewanej krwi ,wręcz przeciwnie oni po parę razy ginęli... Totalny idiotyzm. Jak nie lubisz kina azjatyckiego to nie oglądaj. Jak lubisz to uważaj bo możesz po tym filmie zmienić zdanie.

ocenił(a) film na 1
Mayurii

Dokładnie.

ocenił(a) film na 5
Mayurii

"od 30minuty myślę ,że przesiedziałem co najmniej 1,5godziny, do tego ta fabuła z prędkością ruchu ślimaka się wlecze"
Mam identyczne odczucia. Ale w niektórych momentach się uśmiałam - te urwane nogi!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones