PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111144}

Czerwone trzewiki

The Red Shoes
7,9 1 851
ocen
7,9 10 1 1851
8,8 18
ocen krytyków
Czerwone trzewiki
powrót do forum filmu Czerwone trzewiki

Gratulacje dla TVP za wcześniejsze: 22:15-"Tylko dla twoich oczu" i 00:30-"Ekstradycję
Oba powtarzane aż do znudzenia!

"Zaraz poleci w tvp, czekać czy nie czekać oto jest pytanie!
Zacząć można ale czy się wytrzyma do 3:50!?

777temida

Podłączam się pod gratulacje... ręce opadają.

Paweln_2

Mało tego, okazało się że leciał o 2:35 a nie o 1:30 a i ta godzina to był skandal! ja się sugerowałam "gazetowym" programem tv, robionym tydzień wcześniej, zerknęłam na program w internecie i się okazało że jeszcze wcisnęli wcześniej teleturniej (o tej 1:30) . Film który widnieje jako hit jest na samo zakończenie programu! ZGROZA! Hitem to jest układanie programu przez TVP!
http://tv.wp.pl/date,2010-06-07,index.html

777temida

Dokładnie tak. Zakładałem, że sobie ten film nagram i również sugerowałem się programem telewizyjnym i oczywiście rano, kiedy chciałem film obejrzeć okazało się, że TVP jednak nie zawodzi i robi wszystko żeby jak najmniej osób obejrzało ten film. Mam w całości cały idiotyczny teleturniej...

Paweln_2

;) Wściekłabym się na twoim miejscu ehh...

ocenił(a) film na 8
777temida

Spoko, teraz leciał o 2.00...

777temida

To już się stało regularnym procederem. Obserwuję to zjawisko od dawna i za każdym razem trafia mnie szlag. W każdy poniedziałek i wtorek grubo po północy nasza publiczna telewizja raczy nas wybitnymi dziełami światowej kinematografii. " Lista Schindlera", w tym tygodniu: "Buntownik bez powodu", "Elling". Pewnie, po co ludzi karmić kulturą i sztuką. I mam opłacać abonament? Ciekawe za co.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones