PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=225408}
6,3 82 374
oceny
6,3 10 1 82374
5,1 14
ocen krytyków
Czerwony Kapturek Prawdziwa historia
powrót do forum filmu Czerwony Kapturek - Prawdziwa historia

raczej cieniutko

ocenił(a) film na 5

Byłem właśnie w kinie i widziałem. Jestem głęboko zawiedziony. W filmie sporo odniesień, żartów typowo dla dorosłych. Szkoda, że nikt nie zadbał o to żeby były śmieszne.
Na początku jeszcze spoko, fabuła się rozwija. Postać wilka całkiem całkiem. Tutaj też najlepszy dubbing. A później już z górki (na pysk). Postacie przerysowane i ma się wrażenie, że autorzy mocno kombinowali, co by tu jeszcze dorzucić. Wpadają na "fantastyczne" pomysły i bardzo na siłę starają się być smieszni. Zero wdzięku.
Jak dla mnie za dużo piosenek. Powiedzmy szczerze - kiepskich piosenek, przynajmniej w polskiej wersji.
Na dokładkę lipna grafika. Nie jest to po prostu inna stylistyka jak w "Madagaskarze" czy "Pannie młodej". Ta grafika po prostu jest wybrakowana. Zamiast filmowych animacji mamy starszawą gierkę 3D. Daleeeeko "Kapturkowi" do produkcji Pixara czy Dreamworks.
W efekcie jest to bajka, która może podobać się niektórym dzieciom i tyle. Shrek w dalszym ciągu jset niedoścignionym wzorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones