PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469317}
6,7 10 507
ocen
6,7 10 1 10507
7,3 15
ocen krytyków
Cztery noce z Anną
powrót do forum filmu Cztery noce z Anną



Szkoda, że w tym nie grałem! — zawołał Jack Nicholson po pokazie filmu Jerzego Skolimowskiego „Cztery noce z Anną” w Los Angeles.

Po seansach w Nowym Jorku, to był kolejny sukces tego obrazu za oceanem. Publiczność nagrodziła polskiego reżysera długimi owacjami.

W pokazie uczestniczyli członkowie komitetu Złotych Globów, jako że „Cztery noce z Anną” zostały przez producenta zgłoszone do walki o tę nagrodę.

lionmonk

i co dalej z globami? za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/>

ocenił(a) film na 6
lionmonk

Też żałuję, że Nicholson nie zagrał w tym filmie, mogłoby to znacznie podwyższyć jakość :)

ocenił(a) film na 7
arson665

Nie sądzę aby Nicholson się do tej roli nadawał...

ocenił(a) film na 6
Ewiatko

Zdecydowanie nie nadawałby się, bo producentów nie byłoby stać na jego gażę.

ocenił(a) film na 7
arson665

Nie o to mi chodziło, on raczej grywa postacie i tak go postrzegamy wydaje mi się jako zwycięzców życiowych, przebojowych ludzi lub chociaż udających przebojowych, czy też nieco cynicznych, a nasz bohater, to wiadomo chyba nie ten typ...

użytkownik usunięty
lionmonk

może cała wypowiedź Nicholsona brzmiała tak - "Szkoda, że w tym nie grałem... bo wtedy film byłby ciekawy!" :)

ocenił(a) film na 8

Wprost przeciwnie, ekspresja aktorska i rozbudowane ego Nicholsona zupełnie nie pasują do postaci Okrasy. Prędzej Hoffman, gdyby był młodszy. Ale po co, skoro u Skolimowskiego aktor o przeciętnych do tej pory dokonaniach potrafił stworzyć taką kapitalną kreację.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones