PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4816}
6,5 611
ocen
6,5 10 1 611
Czułe miejsca
powrót do forum filmu Czułe miejsca

Film od strony fabularnej jest po prostu dobry (acz oryginalny i ciekawy), ale estetycznie naprawdę robi wrażenie. Polecam miłośnikom czarno-białych, klaustrofobicznych ujęć.

ocenił(a) film na 9
Thin_man

Kocham ten film,widziałem go wiele razy,niesamowity klimat,świetna muza i całkiem ostra scena łóżkowa jak na tamte czasy,film mojej młodości.

ocenił(a) film na 9
Chris_Sharma

Popieram, też mam go w swoim spisie lektur :)

ocenił(a) film na 9
Thin_man

Świetny film,niebanalny,często ocierający się o surrealizm;piękne kobiety-wampy doskonale odnajdują się w tym czarno-białym,antyutopijnym świecie,wciąż kuszą,wciąż podniecają,wciąż coś symbolizują,warto zwrócić uwagę na klasę i urodę aktorek w rolach epizodycznych(Seniuk,Krakowska,Ziętek,Stankówna,Nehrebecka,Pacuła...)oraz na wspaniałą scenę "w oknach"(Głąbczyńska,Winnicka).Rozterki Jana Zaleskiego i Ewy - wciąż aktualne.Zdjęcia-kapitalne!

danielnnn

Hej:)
We czwartek 0 3:00 ma byc ten fil , bardzo chcę go zobaczyc z tym , że mam 14 lat i nie jestem pewna czy jest on dla mnie (nei znam szczegolow) proszę o odpowedz:)

ocenił(a) film na 9
Beata96

No i jak wrażenia?Scena łóżkowa jak na tamte czasy była ostra, a teraz to raczej lajcik.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones