PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1022}

Czułe słówka

Terms of Endearment
7,6 28 660
ocen
7,6 10 1 28660
7,9 14
ocen krytyków
Czułe słówka
powrót do forum filmu Czułe słówka

moim zdaniem Nicholson kiepsko wypada w takich luźnych rolach, ale może za mało filmów z nim jeszcze widziałem

użytkownik usunięty
W_B_B__Beaver

Moim zdaniem był świetny ;)
Pierwszy raz widziałam ten film w całości i Nicholson bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Ale świetne były też Maclaine i Winger. Ode mnie 9.

był taki film jeszcze, co opiekował się psem sąsiada-geja (grał tam Cuba Gooding Jr.) no i też słabo mu to wyszło...w czarownicach z Eastwick też nie zachwycił, aż ogólnie film był niezły, więc jakoś można go przeboleć

W_B_B__Beaver

No fakt ,fakt !! Czułe słowka" słabo zagrał a dostał Oscara."Lepiej być nie może"znowu beznadziejny Nicholson i kolejny Oscar.Jednak ci Amerykanie to kompletni idioci dają TAAAKIE nagrody beznadziejnie grającym aktorom,(To ironia),Moim zdaniem w obu tych filmach Jack Nicholson zagrał wyśmienicie,A to że nie zagrał psychopaty uczyniło z jego ról totalne dno ??? No BRAVO

ocenił(a) film na 8
emigrant007

Dołączam się do braw. Tu właśnie tzw. znawstwo wychodzi.

ocenił(a) film na 6
W_B_B__Beaver

A według mnie Nicholson jest dużym plusem tego filmu. Właśnie on jest aktorem, który świetnie potrafi się dopasować do granej postaci. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones