PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1022}

Czułe słówka

Terms of Endearment
7,6 28 648
ocen
7,6 10 1 28648
7,9 14
ocen krytyków
Czułe słówka
powrót do forum filmu Czułe słówka

To dla mnie ten w którym emma zdradziła flapa. Niestety , z uwagi na wartości jakie wyznaję
przestała ona być dla mnie pozytywnym bohaterem. Co spowodowało iż jej śmierć już nie wzbudziła
we mnie takich emocji jak mogłaby.

ocenił(a) film na 9
Yaroslao

Flap też miał skok w bok. Więc jak dla mnie 1:1 (mimo, iż Emma mówi, że boi się właśnie takiego 'wyrównywania').
Rozumiem, że nie jest to miłe i może zamienić się w diabelskie koło. Ale dlaczego dziewczyny mają być zawsze grzeczne, a faceci miewają społeczną licencję na podwójne życie?

ocenił(a) film na 8
TangoAndWaltz

1:1 w czym ? W byciu świnią? Ja nie bronię Flapa, oboje są żałosnymi ludźmi. To, że Flap ją zdradził nie jest ŻADNYM jej usprawiedliwieniem, w sensie moralnym. Masz prawo kraść tylko dlatego, że ktoś cię okradł ?

ocenił(a) film na 9
Yaroslao

Ok, czyli jedno i drugie coś przeskrobało. Generalnie chodzi mi o to. Nie mówimy o kradzieżach, tylko o tym, że jak Flap święty nie był, to i Emmy kamienować nie należy.

ocenił(a) film na 8
TangoAndWaltz

Należy "kamienować" obydwoje.

ocenił(a) film na 4
TangoAndWaltz

daj mu spokój, przecież widać, że żona go zdradziła (sądząc po guście - z autobusem Arabów) :)

ocenił(a) film na 8
schschfikation

Na złość mężowi zrobię z siebie szmatę... ale nie bój za takie wyskoki ZAWSZE się płaci.

ocenił(a) film na 9
Yaroslao

Flap był nieudacznikiem i śmieciem.Aurore od początku nie myliła matczyna i kobieca intuicja.Może warto zwrócić uwagę na dialog pomiędzy tym małżeństwem...

ocenił(a) film na 10
Yaroslao

To Flap jest winny temu wszystkiemu, beznadziejny typ

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones