PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4824}

Czym sobie na to wszystko zasłużyłam?

¿Qué he hecho yo para merecer esto!!
7,5 4 966
ocen
7,5 10 1 4966
6,8 6
ocen krytyków
Czym sobie na to wszystko zasłużyłam
powrót do forum filmu Czym sobie na to wszystko zasłużyłam?

moi drodzy, oto geniusz...

ocenił(a) film na 10

powinniśmy się modlić, żeby almodovar kręcił jak najwięcej filmów - każda jego produkcja jest równie dobra, co ja mówię, równie wspaniała...

po pierwsze ta codzienność, ten utylitaryzm jaki pokazany jest w każdym filmie - tu przeraża brzydota madryckich blokowisk, głupota pracujących hiszpanów...

film jest opowieścią o ciężko pracującej kobiecie, utrzymującej dom, której mąż nie daje pieniędzy, jeden syn sypia z mężczyznami za pieniądze, drugi sprzedaje narkotyki, a teściowa każe za wszystko płacić... jest jeszcze koleżanka-prostytuka i dziecko sąsiadki o nadzwyczajnych umiejętnościach - strasznie dużo bohaterów, ironicznie śmiesznych i tragicznych zdarzeń. film zmusza do przemyśleń nad samym sobą, bo obserwując losy bohaterów każdy spróbuje zajrzeć w głąb siebie...

wspaniała kolorystyka, muzyka i specyficzny wygląd postaci dodają filmowi almodovara oryginalności, krzykliwości i pewnego ordzaju kiczowatości, ale jakże pięknej i wzruszającej...

moim marzeniem jest spotkać mistrza almodovara - mistrza, współcześnie jednego z najwybitniejszych reżyserów. może kiedyś się spełni...

ocenił(a) film na 9
Ponk

Nic dodać, nic ująć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones