PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107922}

Czynnik kontroli

Control Factor
5,1 435
ocen
5,1 10 1 435
Czynnik kontroli
powrót do forum filmu Czynnik kontroli

Trzeba przyznać, że pomysł filmu jest niezły, ale znacznie gorzej z wykonaniem. Bez wątpienia największa w tym wina bardzo kiepskiej gry aktorów, którzy grają jak... wystrugani z kawałka drewna. Bez obrazy, ale Pinokio miał w sobie więcej życia i prawdy niż bohaterowie występujący w tym filmie :P. Jakby tego było mało, niektóre sytuacje są niedorzeczne i niemożliwie naciągane. Co prawda, było kilka zaskakujących momentów i nawet z zainteresowaniem czekało się na końcówkę, ale ogólnie film nie prezentuje się najlepiej. Już znacznie bardziej polecam inne produkcje o zbliżonej tematyce i klimacie, np. "Equilibrium", "Mroczne miasto" czy "13 piętro". Jeśli zaś chodzi o film przeze mnie omawiany- jeśli nie będzie ci żal przeznaczyć ze swego życia niecałych dziewięćdziesięciu minut na seans (bo film tyle trwa- na szczęście), to możesz go zobaczyć w ostateczności. Jednak jeśli o mnie chodzi, to troszkę tego żałowałem.

ocenił(a) film na 6
dareczek1979

Film bardzo optymistyczny z akcentami humorystycznymi...a tak na poważnie to ja również nie mogłem znieść tego "aktorstwa". Baldwin cały czas opuszczona kopara, suszy dolną klawę, żeby wyrazić swój ból i siłę woli, a wg mnie wygląda wtedy jak małpolud z IQ=14. Co do Elizki Berkley była momentami jeszcze gorsza od niego, jakoś od początku czułem, że będzie nędzną kopią ---UWAGA SPOILER!---- Sharon Stone z filmu "Total Recall". Do tego jak zajarzyłem, że to ona grała w "słynnym" Showgirls, czekałem aż pokaże kawałek zadu czy cyca. Niestety nie doczekałem się, również robiła dziwne miny, nieszczerze się szczerzyła i ogólnie była kiepska. Trochę lepiej wypadli "drugoplanowcy", ot poprawnie i tyle. Co do fabuły i całej historyjki to nie oczekiwałem na zbyt wiele, dlatego wybaczam twórcom naciąganie i wtopy (miedź jako izolator rządzi). Mimo wszystko film nie jest zły i w porównaniu do dzisiejszych "hitów" daje radę. Ktoś, kto już widział wszystkie tego typu filmy i wciąż mu mało może startować, reszta może sobie odpuścić seans - nie jest to zbyt ambitne kino, choć pomysł był dobry. Podsumowując, daję 6/10 z sentymentu do takich filmów i wracam do łóżka, bo mam chore zatoki i 38,8 st gorączki, pozdro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones