PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491277}

Dług

The Debt
6,9 23 880
ocen
6,9 10 1 23880
5,5 10
ocen krytyków
Dług
powrót do forum filmu Dług

Ciekawa fabuła, nieprzewidywalność i interesująca końcówka filmu. Po przeczytaniu recenzji podziewałem się filmu o mosadzie, a zobaczyłem obraz w którym przedstawiono historię czworga ludzi. Każdy z nich ma inną historię i inną wrażliwość...film bardzo ciekawy, polecam.

użytkownik usunięty
Feston

Zgadzam się z przedmówcą. Film dobry, choć pewnie mógłby być lepszy. Ciekawa historia, fajnie opowiedziana, porządnie zagrana... film nie był tak ciężki jak wydawało mi się, że będzie (takie miałem wrażenie, po strzępach informacji jakie do mnie dotarły), raczej sensacja niż dramat psychologiczny; to wcale nie zarzut. Warto.

ocenił(a) film na 6
Feston

UWAGA: ŚLADOWE ILOŚCI SPOILERÓW

Końcówka właśnie bardzo słaba i psuje nieco całkiem pozytywne wrażenie z reszty filmu. Nie przemawia do mnie zupełnie takie zakończenie hołdujące teorii "prawda nas wyzwoli", nie wspominając już o "pojedynku" 80-cioletniego staruszka z nie taką znowu starą, była agentką Mosadu. Ktoś powie, że się czepiam. I będzie miał rację. Ale takie zamknięcie filmu zbliżyło go niestety do taniego thrillera telewizyjnego, bo bardziej oczywiście i schematycznie już się nie dało. Mimo wszystko 6/10, bo przez te wcześniejsze 1,5h ogląda się naprawdę przyzwoicie.

Mikez

Za zakonczenie rowniez musze obnizyc ocene o jedno oczko bo zepsuło ono naprawde porządny dobry film.Kolejny dowód na to jak ostatnie kilka minut filmu może popsuc odbiór całości.
7/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones