PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491277}

Dług

The Debt
6,9 23 835
ocen
6,9 10 1 23835
5,4 9
ocen krytyków
Dług
powrót do forum filmu Dług

Tylko niezły

ocenił(a) film na 6

Oglądając ten film przecierałem oczy ze zdumienia i nadziwić się nie mogłem, jak to jedna z najlepszych służb wywiadowczych na świecie (Mossad) postępuje mało profesjonalnie, a można nawet by rzec, po amatorsku. Chodzi mi konkretnie o wydarzenia, które rozegrały się podczas więzienia

ocenił(a) film na 6
ZwiastunNocy

Przepraszam, coś mi komputer szwankuje. To jeszcze raz:
Oglądając ten film przecierałem oczy ze zdumienia i nadziwić się nie mogłem, jak to jedna z najlepszych służb wywiadowczych na świecie (Mossad) postępuje mało profesjonalnie, a można nawet by rzec, po amatorsku. Chodzi mi konkretnie o wydarzenia, które rozegrały się podczas przetrzymywania nazisty. Otóż czego byliśmy świadkiem? Migdalenia się agentów, wdawanie się w utarczki słowne pomiędzy więźniem, a porywaczami, niestabilności emocjonalnej (Rachel). Przecież do Mossadu rekrutują się ludzi, którzy są poddawani morderczemu treningowi psychicznemu, jak i fizycznemu, a tutaj zachowują się, jakby byli wzięci prosto z ulicy... Dodatkowo agenci, którzy są tak świetnie wyszkolenie m. in. w walce wręcz dają się "załatwić" starszemu mężczyźnie (konkretnie znowu Rachel). Mało przekonywujące. Ale zobaczyć film można,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones