PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630993}
7,2 24 992
oceny
7,2 10 1 24992
6,2 5
ocen krytyków
Długi, wrześniowy weekend
powrót do forum filmu Długi, wrześniowy weekend

Scenariusz napisała chyba 10 latka, historyjka jak z jakiegoś Harlequina dla niewykształconych idiotek. Nawet moja żona, amatorka polskich komedii romantycznych kręciła głową z niedowierzania. Tutaj wszystkie postacie zachowują się jakby byli upośledzeni, dodatkowo dobijała mnie cały czas plumkająca w tle melancholijnie muzyka.
Osoby oceniające ten chłam na więcej niż 3/10 muszą mieć coś zaburzone albo być niedopieszczone.

Salmonella

Chętnie dowiem się co osoby oceniające powyżej, twojej oceny mają zaburzone ;) - Co do historii jest ona oparta na faktach.

ocenił(a) film na 3
buterfly

O Jezu, na faktach? W 100 procentach? Nie wierzę, że to napisałaś/eś, mnóstwo filmów niby na faktach niewiele ma z faktami wspólnego.
Co do samego filmu to aż szkoda się rozpisywać, nie zwykłem dyskutować o filmach 3/10 więc pozwolę sobie wkleić czyjąś wypowiedź, z którą w pełni się zgadzam.
"Facet ucieka z więzienia,piecze placek,pucuje podłogę po czym główna bohaterka
skacze z nim do łóżka niczym 17-letnia dzierlatka. Juz po kilkunastu godzinach jest pewna że trafiła na
swojego księcia.Poza tym mnóstwo dziwacznych scen. Kasjerka która jest wyraznie zaniepokojona że
Henry nie poszedł do szkoły i ze mama chce wypłacić pieniądze.A co ją to interesuje na miłośc
boską??!! Wypłacaj kasę paniusiu i nie wtykaj nosa w nie swoje sprawy.Policjant który zatrzymuje
młodego kiedy ten wraca do domu chodnikiem.Nie mozna wyjśc na spacer??Albo kiedy docieka a
gdzie to mamusia z synkiem wyjeżdża i dlaczego biora tak dużo rzeczy.No ludzie!:). I ta
końcówka.Spędzili ze sobą kilka dni a potem 30 lat czekali. Fatalne filmidło"

Salmonella

Zapewne że nie w 100 procentach bo jest on tylko oparty na faktach :) - Wybacz jednak że nadal się z tobą nie zgodzę nie widzę akurat w scenach nic nadzwyczajnie dziwnego, chociażby scena w banku jeżeli matka wcześniej nie wypłacała takich kwot to mogło to conajmniej zaniepokoić kasjerkę.

ocenił(a) film na 7
Salmonella

Twoja wypowiedź urąga mojej wrażliwości i obraża moje uczucia, a co a tym idzie, uderza bezpośrednio w moją osobę. Nie pozwolę sobie nazywać mnie zaburzonym - wręcz wypraszam sobie. Niestety, ale muszę zgłosić ten fakt właściwym organom i zaangażować mojego prawnika.

ocenił(a) film na 3
Bokciu

Strasznie mi to wszystko jedno.

Salmonella

Salmonella robi jednak straszne spustoszenia w organizmie. Zmień dostawcę jajek.

ocenił(a) film na 3
Gandalf70

To z jakiegoś Harlequina lub innego bzdetu dla upośledzonych nastolatek?

Salmonella

Nie. Z twoich infantylnych, upośledzonych komentarzy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Salmonella

I po co pokazywać wszem i wobec, że jesteś na bakier z kulturą dyskutowania i w dodatku oceniasz innych wedle samego siebie? Tak uwielbiasz się obrażać? To jest forum o filmach, użyj sobie na portalach plotkarskich.

ocenił(a) film na 3
Gandalf70

Kultura dyskutowania?
Dyskutować to mogę z kimś równym sobie, ty wcinasz się agresywnie w dyskusję, zamiast jakichś merytorycznych uwag bełkoczesz coś o jajkach, jak mam ciebie traktować?
Nie zniżam się do twojego poziomu, po prostu odpowiedziałem ci adekwatnie do twojego wtrętu.

Dla mnie EOT, za niskie progi.

Salmonella

I w dodatku nie łapiesz metafor. Słabo. Zostań na poziomie Benny Hilla. Nikomu nie zrobisz krzywdy. Twoje "merytoryczne" uwagi do filmu dowodzą, że nic a nic nie zrozumiałeś zarówno z filmu, jak i z obyczajowości amerykańskiej prowincji tamtych czasów. I nie obrażaj innych użytkowników - forum jest ogólnodostępne. Wyzywanie od debila - poziom poniżej Titanica. Bez odbioru.

ocenił(a) film na 9
Salmonella

Pozornie Harlequin. Ale tylko pozornie. Polskich seriali nie mogę oglądać, a to jednak się dało. Historia jest ckliwa, mało realna, ale jest urocza.

ocenił(a) film na 9
Salmonella

Do tego aktorstwo Josha Brolina, Kate Winslet to niebo i ziemia do jakichkolwiek seriali telewizyjnych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones