PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477935}

Długi weekend

Long Weekend
5,0 3 937
ocen
5,0 10 1 3937
Długi weekend
powrót do forum filmu Długi weekend

Mam nadzieję, że wydostał się jakoś z auta:)

zapatrzona_w_slonce

Spokojnie... pies nic nie zrobił naturze wiec mu pewnie orzeł wybił szybę w aucie i pies obecnie posu.wa su.kę Dingo w świetle księżyca

ocenił(a) film na 5
zapatrzona_w_slonce

Też się najbardziej martwiłam o tego psiaka :)

espantosa

Przecież pies należy do natury i nic złego nie zrobił

ocenił(a) film na 3
bartoszcyc8

Fakt:) Ale zamknięty w samochodzie mógł mieć problem z wyjściem. Chyba, że naprawdę sprawdziła się wizja Hrabia_Dracula z orłem:)

zapatrzona_w_slonce

Ja też się o niego martwiłam :)

ocenił(a) film na 5
zapatrzona_w_slonce

Ale w sumie jak ten koleś wyszedł to zostawił otwarte drzwi :) Więc Pies spokojnie mógł wyjść z auta :)

ocenił(a) film na 3
espantosa

A nie zauważyłam jakoś tego. Dzięki:)
To teraz mogę spać spokojnie:D

ocenił(a) film na 5
zapatrzona_w_slonce

Hehe :) Moja Mama w trakcie oglądania filmu ciągle pytała "A co z psem?". Ja też się martwiłam :) Widzę, że nie tylko Ja i Mama :)

ocenił(a) film na 3
espantosa

Ja to się w ogóle od początku bałam, że im ucieknie, albo coś złego mu się stanie, ale na szczęście przeżył.
Uroczy był:)

ocenił(a) film na 5
zapatrzona_w_slonce

Przepiękny był a jaki mądry :) + dla tego filmu właśnie za postać Psiaka :)

ocenił(a) film na 3
espantosa

Ja też dałam 3/10 głównie za pieska:)

zapatrzona_w_slonce

Mój pies miał babcię Border Collie. Podobno mądra tosuka była i nie dawałą byle komu jak te yorki żałosne

ocenił(a) film na 5
espantosa

a mi się wydaje że zamknął drzwi ;(( (ten pies to mój ulubiony bohater !!)

ocenił(a) film na 3
espantosa

Ja też. Bałam się cały film, że coś mu się stanie, ale na szczęście wyszedł cało z opresji.

zapatrzona_w_slonce

Też się bałam o psiaka. Jedynie on z tych filmowych postaci nie wkurzał mnie swoją niemocą ^.^

ocenił(a) film na 3
Haribonna

Najlepiej zagrał z całej trójki:)

zapatrzona_w_slonce

No, zdecydowany był, szczekał kiedy trzeba, nie darł ryja, odważny był, naturę wspierał, wierny był. Same zalety.

Haribonna

Border Collie to w końcu najmądrzejszy pies świata nie? Żałuj że nie było zamiast niego Wilczaka Czechosłowackiego.. on by nie owijał w bawełne tylko załatwiłby tych pomyleńców :) Wiem bo posiadam takiego :)

ocenił(a) film na 3
Haribonna

I mężny, i przyjacielski:) Wcale się nie dziwię, że ten gość poszedł go szukać, ja też bym nie wyjechała za nic bez mojego kota:)

zapatrzona_w_slonce

Ja tam bym psa życi poświęcił za swoje ake nie za życie takiwj baby jak ta z filmu. Z resztą pies to podobno dobre mieso wiec jednak mieli co jeść...

zapatrzona_w_slonce

Hahahahaha rozwaliles/as mnie tym tekstem!! :))) (y)
Film bardzo dobry, własnie leciał na TVP1.

ocenił(a) film na 3
Haribonna

Haha, dokładnie :D pies to zdecydowanie najciekawszy bohater ;d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones