PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477935}

Długi weekend

Long Weekend
5,0 3 937
ocen
5,0 10 1 3937
Długi weekend
powrót do forum filmu Długi weekend

Ok, oglądałam jednym okiem, ale to był najdziwniejszy film, jaki udało mi się oglądać w ostatnim
czasie. Fabuła naprawdę dziwna, a zarys wyjatkowo zapowiadał się fajnie, można by ciekawy thriller
na tym zbudować. Ale przepraszam, co miało znaczyć ten morski zwierzak, który niby był martwy, a
w nocy przywędrował do tego kolesia. Co, z tymi ludźmi z obozowiska po drugiej stronie plaży?
Jakieś wyjaśnienie? Coś głębiej? I wreszcie, końcówka dobija, a ja pytam się, co się stało z psem, bo
to bardziej mnie martwiło, niż główny bohater pod kołami ciężarówki...

Spodziewałam się mimo wszystko, że później wyskoczy jakiś szalony pan na koniec chociażby z
siekierą, a tu nic. Film jest nijaki. Niedociągnięcia psują całą historię.

Dawno, oj dawno po obejrzeniu jakiegoś filmu nie miałam tak mętnego umysłu... Czy ktoś widział tę
starszą wersję tego filmu? Lepsza, gorsza, podobna?

ocenił(a) film na 5
S_H

Zwierzak z plaży był co noc "posuwany" przez matkę naturę, aby główni bohaterowie jeszcze bardziej srali w gacie i zadawali sobie pytanie "o co kaman?".
A inni martwi ludzie najprawdopodobniej też byli wcześniejszymi ofiarami matki natury, bo rzucali butelkami w krzaki itp.
Pies pewnie ma się dobrze i wydostał się z auta, gdyż jest z paczki wyżej wspomnianej.
Ja osobiście tak to widzę.

S_H

zajmij sie czymś innym, bo filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones