PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477935}

Długi weekend

Long Weekend
5,0 3 939
ocen
5,0 10 1 3939
Długi weekend
powrót do forum filmu Długi weekend

muszę z przykrością stwierdzić że film niemiło mnie zaskoczył.zaczęłam go oglądać widząc głównego bohatera, zapowiadało się ciekawie ale z czasem robiło się absurdalnie!!! 5\10

fllmomaniak

Muszę się z Tobą zgodzić w 100%ach . .
Pozdrawiam .

ocenił(a) film na 9
fllmomaniak

tak to wlasnie jest jak sie nie rozumie ogladanego filmu...

ocenił(a) film na 5
born2run

Po Twojej ocenie tego film już wiem, że nie mamy o czym rozmawiać... Jak widać niektórzy nie umieją subiektywnie ocenić filmu. 9/10??? gdyby każdy użytkownik tak amatorsko oceniał filmy ten portal całkowicie straciłby wiarygodność!!! P.S w filmie nie było nic czego nie można by było zrozumieć!

ocenił(a) film na 9
fllmomaniak

Oj no nie mamy skory wykluczasz dyskusje o filmie tylko dlatego ze ktos dal mu wyzsza ocene niz Ty... Troche to niepowazne. Ja nie odmawiam Ci prawa do wlasnego zdania, film sie nie spodobal - spoko. Ale skoro juz walisz temat na forum publicznym wiedzac ze ktos to przeczyta przed obejrzeniem filmu to uzasadnij a nie ze sie rozczarowalas bo absurdalny (???) a zaczelas ogladac bo podoba Ci sie glowny aktor, bo tak to zrozumialem. Tez malo powazne podejscie do filmu... Wiec nie zarzucaj mi braku obiektywizmu bo to juz jest hipokryzja. Ewidentnie filmu nie rozumiesz. Obejrzalem go i ocenilem ze dwa lata temu i wtedy tu toczyla sie dyskusja z ludzmi ktorzy go zrozumieli. Poczytaj troche o tym filmie zeby go pojac. Jak dalej sie nie spodoba, spoko. Ale nie pisz ze cos absurdalne tylko dlatego ze nie rozumiesz... pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones