PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5326}

Długie, gorące lato

The Long, Hot Summer
7,4 2 415
ocen
7,4 10 1 2415
6,6 7
ocen krytyków
Długie, gorące lato
powrót do forum filmu Długie, gorące lato

Wiem, że to były inne czasy, ale nie mogłam wręcz słuchać jak 24-letnia dziewczyna użala się nad sobą, bo nie ma męża i dzieci. I ten ojciec, który na siłe próbował wydać swoją córkę za mąż, tak jakby miała co najmniej 40 lat. Wydaje mi się to mimo wszystko trochę przesadzone, bo moja babcia w tamtych czasach też była jeszcze panną a miała dobre 30 lat i nikt nie robił jej z tego powodu problemów. No i to był już 58' rok, parę lat później pojawiły się przecież dzieci kwiaty, które raczej o małżeństwie nie myślały :D

lili_marlene

W dodatku Joanne Woodward miała tutaj okropną fryzurę. Wiem że jej fani mnie za to znienawidzą ale momentami z wyglądu przypominała mi Frytke - przepraszam ale nic na to nie poradzę :(. Za to jej szwagierka była o wiele ładniejsza, naprawdę śliczna dziewczyna.

ocenił(a) film na 10
lili_marlene

Padłam przy tej Frytce^^.

ocenił(a) film na 8
lili_marlene

Widzisz...a może jest odwrotnie i to dzisiejsze czasy "wariują" ? Nasza biologia nie zmienia się według widzimisię czasów i ideologii. Najlepszym wiekiem dla kobiety na urodzenie dziecka; takim, kiedy "zrobi to" najłatwiej, a jej dziecko będzie miało największe szanse urodzić się zdrowe jest wiek 20-stu paru lat, nie 40-stu.

ocenił(a) film na 9
lili_marlene

Natomiast, ja miała sąsiadkę, która w latach 50 wyszła za maż w wieku 15 lat za gościa po 30 ;) I znam przypadki, gdzie jeszcze w latach 90 rodzina potrafiła wywrzeć ogromny nacisk na 20 parolatkę w kwestii znalezienia męża

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones