PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=458716}
6,0 1
ocena
6,0 10 1 1

Daas Dev
powrót do forum filmu Daas Dev

Hmm czyżby był to ten sam film tylko że z innymi akrotami?
Po co? Zamiast nakręcić inny film kręcą jedno i to samo... Nie wiem jak wypadnie ta wersja ale wydaje mi się że wcześniejszej nic nie podobije bo co pierwsze to prawie zawsze lepsze... Ale zobaczymy... A co wy myślicie?

patus921

Jeżeli to jest prawdziwy plakat, to na pewno nie będzie ten sam. Myślę, że to będzie wersja 'nasze czasy' ;p Jeżeli tak, to z chęcią obejrzę :)

patus921

"Co pierwsze to prawie zawsze lepsze" - jesteś więc fanką Devdasa z 1955? :P

No ta okładka sugeruje, że to będzie jakaś nowoczesna wersja...

patus921

Ajj, ja nie chce nowego Devdasa xd .. Tego z Ash&SRK nic nie przebije ;p

laska3332

Fakt. A tym bardziej nikt nie przebije Madhuri Dixit w roli kurtyzany...

patus921

To, że w tytule jest imię Devdasa nie musi oznaczać (i w tym przypadku nie sądzę naprawdę by oznaczało) to, że będzie to kolejne wierne odtworzenie znanej wszystkim historii. Kto nie widział- polecam film Dev.D. Czasami osadzenie tej samej historii we współczesnych realiach może pomóc nam oprzeć się wrażeniu, że oglądamy po raz kolejny to samo. Poza tym ludzie znający wersję z 1955 roku mogli tak samo mówić, że takiej Chandramukhi jak Vyjayanthimala to już nie będzie. A tu proszę- Madhuri potrafiła jednak stworzyć taką postać i taaaaaak tańczyć (i wyglądać!).

Jeffrey89

Akurat Devdas zazwyczaj oznacza "nadzwyczajną historię miłosną Devdasa i Paro" z tego co mi wiadomo jest napisana powieść na podstawie której zrobiono film w 1955 a następnie remake w 2002 ale remake remaku to już przesada teraz chodzi tylko o nabicie kasy i tak wszyscy bardzo dobrze znają tę historię . ja nie widzę w tym kompletnie sensu...

Vessa122

To nie wiele wiesz. Powieść doczekała się wielu ekranizacji (pierwsza była w 1928 r.).I sprawdź,co oznacza słowo remake,bo to nie są remaki,lecz kolejne ekranizacje. Natomiast "Dev. D" to adaptacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones