PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649905}

Daję nam rok

I Give It a Year
5,6 33 555
ocen
5,6 10 1 33555
6,0 7
ocen krytyków
Daję nam rok
powrót do forum filmu Daję nam rok

To ostatnio - poza filmami tym jak wspaniali są geje - najmodniejszy trend w 'sympatycznych' filmach. Trochę w żołądku się przewraca na takie wypaczenie rzeczywistości. Film naszych czasów. Wulgarne dialogi, obcesowe nawiązania do seksu, żadnego pozytywnego bohatera - wszyscy są do cna zepsuci i całkowicie zagubieni. Można się w takiej gnojówce zanurzyć i uśmiechać, albo zatkać nos i się odwrócić.

A tak przy okazji - film świetnie zagrany, z klimatyczną muzyką, świetnymi zdjęciami (szczególnie nastrojowe światło i dobra głębia ostrości) i dobrze zarysowanymi bohaterami.

ocenił(a) film na 2
elbreth

zgadzam się! dobrze zrobiony film ale fabuła i dialogi są okrutne.

ocenił(a) film na 8
Patsula

Dialogi są całą esencją tego typu komedii. Nikt tu na nikogo nie wymiotuje, nie spada ze schodów ani nie dostaje ciastem w twarz. Twoja awersja do dialogów wynika zapewne z nieznajomości języka angielskiego. Film oglądany prawdopodobnie z lektorem albo amatorskimi napisami odbierającymi cały sens danego żartu..

ocenił(a) film na 7
elbreth

film świetnie pokazuje, że nie zawsze podejmujemy właściwe decyzje. Co więcej - śmieszy mnie pretensja o pochwałę rozwodów... lepiej żyć 30 lat i nie kochać i męczyć się w związku co potem odbija się nie tylko na nas i partnerze ale i dzieciach no nie? Gratulacje za najgłupszy komentarz na filmweb.

I tak, ludzie są zepsuci bo chcą szczęścia od życia. Matko Boska.... no płakać się chce.

ocenił(a) film na 7
Unibet_78

dokładnie takie same mam odczucia... sam film ciężko jednoznacznie ocenić, jako komedię czyli to jak był sprzedawany dałbym 4/10, natomiast dla mnie to całkiem sprawnie i dobrze zrobiona obyczajówka a tutaj to już jest niezły film stąd 7/10...

elbreth

Obejrzałem dzisiaj i mam zupełnie odmienne zdanie. Nie widzę żadnej pochwały rozwodów. Znali się 7 miesięcy. Pobrali się mimo że on kochał cały czas inną. Ślub z zauroczenia nie musi skończyć się za dobrze. I tak było tutaj. Dlatego to raczej przestroga ubrana w odzienie komedii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones