PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649905}

Daję nam rok

I Give It a Year
5,6 33 550
ocen
5,6 10 1 33550
6,0 7
ocen krytyków
Daję nam rok
powrót do forum filmu Daję nam rok

Szukałem komedii romantycznej ,na filmweb wywaliłem wszystkie z ocena od 7 do 10 rok 2013-
2014 i zonk znalazło jeden film z Bollywood wiec obniżyłem oczekiwania 6-10 i raptem z osiem także
jak widzicie mało tych filmów jest ale widzę również po obejrzeniu tej komedii ze tymi ocenami nie
ma co sie sugerować .Film ma teraz tutaj 5,7 to jakaś kompletna pomyłka ,podczas gdy zasługuje
na mocne 7 ,dałem osiem żeby podnieść ta śmieszną ocenę 5,7.Zabawne dialogi {wulagrny był
tylko świadek,przyjaciel pana młodego lol}Nie banalny scenariusz przyznacie i ogląda się go
naprawdę z przyjemnością!Jeśli szukacie komedii romantycznej na wieczór to polecam ta z cała
pewnością to dobry film!

ocenił(a) film na 8
lupus198116

zgadzam się, właśnie sprawdziłem dziś ocenę tego filmu i oczom nie wierzę - 5,7... szkoda gadać. Niestety filmweb to ogromna baza filmów, ale ocenami ciężko się sugerować.

ocenił(a) film na 8
lupus198116

Naprawdę miło się oglądało.
Zgadzam się i też 8 aby podnieść ocenę.
A miałem nie oglądać ze względu na niską 5.7 .
Coś innego niż coraz częstszy amerykański bełkot

ocenił(a) film na 7
fazikers

dokładnie też mnie zraziła ta niska ocena ale obejrzałam ze względu na główną aktorkę i nie żałuje bo bardzo milo się oglądało. Taka ciekawa historia miłosna z humorem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones