PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649905}

Daję nam rok

I Give It a Year
5,6 33 550
ocen
5,6 10 1 33550
6,0 7
ocen krytyków
Daję nam rok
powrót do forum filmu Daję nam rok

1,5 h z życia, po prostu straszne, nieśmieszne, bez polotu, bez humoru, beznadziejny pomysł i końcówka

nika_49

końcówka to była wręcz żałosna... koszmarny film

ocenił(a) film na 7
smerfetka

a jak zinterpretowałaś tę końcówkę ?

Bo według mnie to była kapitalna kpina z typowych zakończeń komedii romantycznych

stanisga

Na obejrzenie tego filmu wystarczyło mi 5 min :D.

ocenił(a) film na 7
vasre

ciekaw jestem w jakiej konstelacji
a) początek, środek, koniec
b) tylko początek
C) tylko koniec
d) na wyrywki i chaotycznie tym samym
e) a może Ty jesteś Dan Mazer pod przykrywką ?

stanisga

Dobra, może ciut więcej niż 5 min. Ceremonię i wesele widziałem całe a potem już sobie przewijałem do końca, śledząc urywki :D.

ocenił(a) film na 7
vasre

czyli najśmieszniejszych żartów z tzw. grą słów podczas kalamburów, czy też angielskiego czarnego humoru u prawnika nie widziałeś, kpin z psychoterapeutki, czy sztywniackich teściów też, a i zapewne całego wątku z bogatym Amerykaninem co walczy z angielskimi stereotypami też nie doceniłeś.

A samo wykpienie stereotypów romantycznych, jak Amerykanin uwodzi Nat za pomocą muzyki i gołębi zauważyłeś.

Mnóstwo żartów i humoru tu było i to z pozoru prostackiego, wszystko miało swój cel, było też wiele motywów poważnych, obyczajowych i psychologicznych.

Ale jak się nudziłeś to trudno, przewinąłeś, Twoja sprawa.
To nie była typowa komedia, zakończenie też było pastiszem

stanisga

Prawnika dowcipnisia widziałem :D. Na kalamburach też się zatrzymałem :). Przeleciałem go pobieżnie, ale zauważ, że jeszcze go nie oceniłem, więc plik czeka by go całego odpalić. Czasem potrafię oglądać jeden film kilka dni :P, na raty.

Fakt, początek mnie znudził. Jednakże wysoce mi się podoba twoja analiza tego obrazu i przybliżenie mi tematu. Elegancko.

ocenił(a) film na 2
stanisga

Ja tam się ubawiłem do łez. Do dzisiaj zresztą cisną mi się one, gdy wspomnę o utraceniu 1,5h życia

ocenił(a) film na 1
stanisga

"zinterpretowałaś"? a jaka jest twoja interpretacja teletubisi? człowieku weź ty się zastanów co ty pieprzysz.

ocenił(a) film na 1
nika_49

Popieram! 1/10. Koszmar, nie film.

nika_49

dla mnie katastrofa, nie logiczne, chore ...............................................................-10

ocenił(a) film na 2
nika_49

Nic dodać, nic ująć. Film podoba się ludziom bez gustu, np. panu Popieleckiemu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones