PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37826}

Dajcie mi głowę Alfredo Garcii

Bring Me the Head of Alfredo Garcia
7,1 2 364
oceny
7,1 10 1 2364
7,3 7
ocen krytyków
Dajcie mi głowę Alfredo Garcii
powrót do forum filmu Dajcie mi głowę Alfredo Garcii

to dlaczego mamy zakładać, że Alfredo zgwałcił tę dziewczynę? Wszystko wskazuje raczej, że był jej nieakceptowanym przez niedoszłego teścia kochankiem.

Accattone

Prawda. To raczej wyglądało właśnie w ten sposób - zwłaszcza że dziewczyna w początkowej scenie nie chce go wydać.
Dlaczego miałaby nie wydać gwałciciela ? Amatorski opis fabuły, i trochę za dużo jednoznaczny. Proponuje zmianę.

a co do samego filmu. Rewelacyjny, wręcz mistrzowski film Peckinpaha mamy tu kryminał, dużo z noir, kilka 'epickich' scen niczym w Dzikiej Bandzie, oraz kino psychologiczne, Warren Oates (Bennie) to jest rola !!!
Polecam.

ocenił(a) film na 7
Accattone

to byla jej milosc. żaden gwałt.
autora tekstu trzeba powiesic za cojones i batożyć do krwi.
adminów też za akceptacje.

Accattone

niedoszły teść stwierdził, że Alfredo był dla niego jak syn, wpienił się raczej o zbezczeszczenie jego dobrego imienia :)

ocenił(a) film na 8
Accattone

Dziewczyna nosi medalion ze zdjęciem Alfredo. Jej dumna postawa w czasie pytań ojca świadczy o jej miłości do kochanka. Wyjawia jego tożsamość, kiedy mężczyźni łamią jej rękę.

ocenił(a) film na 8
Accattone

Nagroda za głowę wynosiła 10 tysięcy a nie milion, jak ktoś napisał w opisie...

Bloodbane

Marnie oglądałeś. Nagroda wynosiła właśnie milion. Tyle wyznaczył ojciec dziewczyny. 10 tysięcy to amerykańscy najemnicy obiecali głównemu bohaterowi bo chcieli żeby odwalił za nich całą robotę za grosze, podczas kiedy oni siedzieli w hotelu i czekali na gotowe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones