PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656573}

Daleko na północy

Tout en Haut du Monde
6,9 783
oceny
6,9 10 1 783
Daleko na północy
powrót do forum filmu Daleko na północy

Czy tylko mi się wydawało czy też po spotkaniu z niedźwiedziem ekipa miała już tylko jednego psa ...?

ocenił(a) film na 7
pikas4

Albo animatorzy popełnili błąd i w pewnym momencie zapomnieli dorysować białego pieska albo co gorsze (znając realia) mógł skończyć w zupie o którą marynarze się kłócili .. od tamtej chwili już tylko Szekla był z ludźmi...

ocenił(a) film na 7
pikas4

myślę, że animatorzy popełnili błąd, ale tylko w tym, że w pewnym momencie pojawiają się dwa psy ;) bo, gdy odpływają Sasha poznaje tylko Szeklę, w kajucie też wskakuje tylko Szekla i tak jak mówisz - po akcji z niedźwiedziem znowu jest tylko Szekla :D animatorzy nie mieli kogo zaprząc do pracy, do ciągnięcia zapasów to dorysowali drugiego psiaka tak nie wiadomo skąd :P

ocenił(a) film na 9
pikas4

Według mnie ten pies został chyba zabity przez tego niedźwiedzia - bo psem który dobiegł do tego niedźwiedzia w obronie bohaterów raczej nie była Szakla (pewnie ten drugi pies dobiegł z całą załogą) - a dopiero potem mógł niestety skończyć w zupie.

ocenił(a) film na 8
pikas4

wychwycić mi sie nie udalo tego błędu, zapewne nie skończył w zupie tylko uciekł albo zamarzl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones