PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622162}
7,1 9 688
ocen
7,1 10 1 9688
4,7 3
oceny krytyków
Dalida. Skazana na miłość
powrót do forum filmu Dalida. Skazana na miłość

W 26 minucie Jean Sobieski mówi, że jego ojciec(?)/dziadek był królem Polski i nie jest nim od czasu rewolucji. Nie wiem, czy Jean faktycznie wstawiał takie kity, czy też scenarzystka/reżyserka jest kompletną ignorantką, co bardziej prawdopodobne.

ocenił(a) film na 5
Daryavush_Meribbaal

Oni tam pewnie mają trudność z wyobrażeniem sobie monarchii elekcyjnej i wzięli uznali że "dynastia królewska Sobieskich" odpadła z gry "gdzieś w okolicach rewolucji francuskiej, ch.j wie w jakich okolicznościach". ;-)

ocenił(a) film na 8
Daryavush_Meribbaal

Jean po prostu chciał poflirtować i pobajerować trochę Dalidę dlatego wymyślił że jest z rodziny Polskiego króla.Na pewno ja to tak odebrałam oglądając film.

Krejzol09

Do mnie to nie trafia. Jean Sobieski chyba faktycznie ma królewskie korzenie, więc raczej takich banialuków by nie wstawiał - fakt pochodzenia z królewskiego rodu robi wystarczające wrażenie, a poza tym na pewno znał historię, przynajmniej w tym zakresie, w jakim ma ona związek z jego pochodzeniem.

Daryavush_Meribbaal

Z tej sceny w sposób oczywisty wynika, że mówi nieprawdę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones