PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8800}

Dama za burtą

Overboard
7,3 9 372
oceny
7,3 10 1 9372
7,0 3
oceny krytyków
Dama za burtą
powrót do forum filmu Dama za burtą

Zajęło to pół roku, ale warto jeżeli moje oceny pomogą komuś dokonać wyboru - czy warto obejrzeć film (lub nie). Głosowałem zawsze po obejrzeniu danego filmu, zgodnie z własnym sumieniem i odczuciami. Jeżeli ktoś chce postawić PIWKO to droga wolna :P

gagarin77

Zgodnie z tym co napisałeś, musiałbyś oglądać 5 filmów dziennie.

ocenił(a) film na 6
tenszin

Najpierw dodałem to co miałem w mojej filmotece - 350 tytułów, które dobrze znam :P Następnie dodałem filmy, które pamiętam a nie mam ich w kolekcji - jakieś 150/200 tytułów. Miałem sporo wolnego czasu i mogłem zająć się oglądaniem. Nieraz bywało, że widziałem ponad 5 filmów dziennie, niekiedy nie oglądałem nic.

ocenił(a) film na 8
tenszin

z matmą na bakier co? ;P ;) Tysiąc filmów to nie wiele ;) Rodzice swego czasu prowadzili wypożyczalnie, tym sposobem od przedszkola codziennie oglądam średnio po 2 filmy (aktualnie mam 22 lata) ;) jakby to tak policzyć to aktualnie mam w swym dorobku kilka tysięcy filmów ;) Niestety wiele z tych filmów już nie pamiętam tym samym nie chce ich oceniać, lub zwyczajnie zapomniałem, że coś widziałem ;)

Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 6
Gojira

Też oczywiście nie liczę większości dennych filmów, które przypadkiem widziałem w naszej wspaniałej TV (bo staram się szybko zapomnieć o czymś poniżej normy). Pewnie też byłoby kilka tysięcy, ale oceniam na bieżąco i w ten sposób jest już trochę ponad 1600.

także pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones