PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4883}

Darby O'Gill i krasnoludki

Darby O'Gill and the Little People
7,8 586
ocen
7,8 10 1 586
Darby O'Gill i krasnoludki
powrót do forum filmu Darby O'Gill i krasnoludki

Pamiętam jak dziś, wyczekiwanie w soboty na popołudniowe seanse bajek i filmów Disneya.
Trzeba przyznać, że Darby, który powstał już blisko 55 lat temu ma w sobie niesamowity klimat i
urok, który jest nie do podrobienia nawet przez obecne we współczesnych czasach super efekty
specjalne. Zresztą Ci, którzy film widzieli wiedzą o czym mówię:) Zdecydowanie też polecam tym, którzy nie widzieli!

ocenił(a) film na 9
me_gusta

Ja oglądałem ten film w dziećinstwie na kasecie wideo i nawet powiem , ci kolego lub koleżanko ze lubie ten film mimo wszystko , bo takich filmow nie da się za pomniec , to co było kiedys nie wroci .ale wspomnienia sa po mimo to. dobre jak ten film

ocenił(a) film na 9
me_gusta

Ja oglądałem ten film w dziećinstwie na kasecie wideo i nawet powiem , ci kolego lub koleżanko ze lubie ten film mimo wszystko , bo takich filmow nie da się za pomniec , to co było kiedys nie wroci .ale wspomnienia sa po mimo to. dobre jak ten film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones