PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4883}

Darby O'Gill i krasnoludki

Darby O'Gill and the Little People
7,8 586
ocen
7,8 10 1 586
Darby O'Gill i krasnoludki
powrót do forum filmu Darby O'Gill i krasnoludki

Dziwię się współczesnej telewizji, że zapomina o takich filmach jak Darby o'Gill and the little people. Uważam, że jest to jeden z najlepszych filmów Walta Disneya, który mogą oglądac nie tylko dzieci ale i dorośli. Dzisiaj juz nie ma takich filmów, są tylko wielkie superprodukcje jak np. Opowieści z Narni. Nie przeczę, filmy typu opowieści z narni też są super, ale czasami fajnie jest powrócic do klasyki i nie powinno się o niej zapominac, chocby dlatego żeby najmłodsze pokolenia tez zapoznały się z tego typu filmami jak Darby ... Pozdrawiam fanów tego typu filmów!

ocenił(a) film na 9
sandra_22

O tak sandro ja też myśle cemu telewizja nie puszcza, np tvp1 jak puszcza np bajki przypuscmy skarb narodów walta disneya lub piraci z karaibów czemu nie puszczą powiem ci mam ten film ale po angielsku paietam , jak miałem 4 latka to oglądałem na kasete ten film i rozumiem toje rozczarowanie ale też lubie ten film wiesz i sie ciesze ze tez lubisz pozdro

sandra_22

Pamietam stare filmy o Narnii, ktore nie byly superprodukcjami. I pamietam swietne basnie filmowe produkcji ZSRR i CSRS.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones