PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=429642}
5,0 1 856
ocen
5,0 10 1 1856
Dark Floors
powrót do forum filmu Dark Floors

ten film sięgnął dna !!! wytrzymałem 46 min i o 46 za dużo. Ocena: -1/10 !!!

ocenił(a) film na 8
MiroK2

to wracaj do smerfów trollu..

ocenił(a) film na 6
MiroK2

Nie ma potrzeby chłopiny obrażać od razu, tylko dlatego że nie zrozumiał filmu i nie ogląda horrorów.
Fakt faktem, że w drugiej połowie film siada, a końcówka doskonale się wpisuje w wachlarz podobnych filmów, gdzie reżyser pogubił się w końcówce
Sam pomysł jednak fajny, wykonanie na poziomie, podobnie montaż i muzyka.
Przeciętniactwo, ale naprawdę dalekie od gniota. Zresztą jak można oceniać coś czego nie oglądało się do końca?

użytkownik usunięty
eternal_champion

Zgadzam się w 100%. jednak w końcówce pogubił się nie tylko reżyser ale ja też. Film zostawił we mnie mnóstwo pytań. Między innymi dlaczego dziewczynka wracała ciągle do tego samego momentu ? O co chodzi z tym starszym człowiekiem który przestał odczuwać zimno no i skąd u licha w szpitalu wzięły się te stwory ??!

ocenił(a) film na 6

Ten szpital to wnętrze umysłu dziecka.

użytkownik usunięty
eternal_champion

A teraz co coś zupełnie innego wielkie dzięki ; ) film nabrał dla mnie nowego sensu ; D

ocenił(a) film na 4
MiroK2

Film może i faktycznie przynudzał ich ciągłe ucieczki film praktycznie był ukazany w mroku , potem potwory itd. Fabuła filmu jest dosyć ciekawa i nie ukrywam że trzeba w skupieniu obejrzeć by zrozumieć potem (po części). Nie mniej jednak momentami film zamulał więc ocena będzie skromna z mojej strony.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones