PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=429642}
5,0 1 856
ocen
5,0 10 1 1856
Dark Floors
powrót do forum filmu Dark Floors

kompletne dno!strasznie przewidywalny scenariusz...fatalna gra aktorska..no i ta charakteryzacja hehe pani pielegniarka nie pobrudzila sobie nawet kawaleczka bluzeczki a juz nie wspominajac o jakiejs kropli potu na twarzy czy potarganej fryzurze!

ocenił(a) film na 9
deny00

Jeśli nic Ci się nie podoba - zostań krytykiem filmowym. Film jest czymś nowym w świecie horroru, nie ma biegających studentów uganiających się za oklepanymi juz duchami, coś nowego, pokazane inaczej niż w normalnych horrorach bo wszystko dzieje się w umyśle chorej dziewczynki. Ciekawa koncepcja, realizacja może i nie powala ale juz sam pomysł jest na tyle dobry, że ogląda się przyjemnie. Film wciąga, jest czymś nowym, spodziewałem się kolejnego oklepanego horroru a dostałem coś nowego. Gra aktorska i drobne niedorówki faktycznie działaja na niekorzyść. Ale mimo to mocne 7. Zastanawiam się na 7 i 8. Dam 8, żeby zawyżyć trochę ocenę zaniżoną niesłusznie przez ludzi takich jak Ty, fanie fotki.pl.

Zanthus

widze ze znalazl sie wielki znawca filmow buahaha jezeli jeszcze nie zauwazyles drogi Zanthusie nie jest to odpowiednia strona do krytykowania ludzi..tylko jak juz do wyrazania opinii na temat filmow..jednym podoba sie to drugim cos zupelnie innego!jednak jak juz wczesniej pisalem dark floors to jedna wielka kupa..razem z the ruins czy w szczegolnosci black water!

deny00

a ja dalem 1 bo szmira a ruiny godny filmek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones