PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=429642}
5,0 1 856
ocen
5,0 10 1 1856
Dark Floors
powrót do forum filmu Dark Floors

Czytając opinie poprzedników aż musiałem się zarejestrować. Hmmm w sumie jak się czegoś nie rozumie to najlepiej jest to skrytykować tak było już od dawien dawna. Film stwarza napięcie nie powiem jest też kilka scen które nie zostały trafnie dobrane. Ale generalnie film nie jest przewidywalny .... I uważam że jest wart obejrzenia. A kreda czerwona i niebieska oznacza przejście jak ktoś będzie miał ochotę się wgłębić niech to zrobi pozdrawiam :)

smakosz199

popieram to co tu zostało powiedziane. jeżeli się tego filmu nie rozumie no to nic na to sie nie poradzi. mr. lordi zrobił film dla tych co go rozumieć będą :)

TheIronMan

7/10

Jak się film zrozumie, to jest całkiem, całkiem.

lilarcor

no a jak sie nie zrozumie to jest sie tłokiem?;) kumam że są przejścia w czasie, że potwory chca aby dziewczynka "zamieszkała" z nimi, ale /...co z resztą? dlaczego wszyscy muszą zginąć łącznie z jej ojcem , dlaczego ona jest taka ważna, kim/czym są te potwory, po co im dziewczynka, o co chodzi z tym dziadkiem żywym/umarłym?! bede wdzięczny za odpowiedzi...

smolak21

<spoilery> - dobra, wiadomo, że nikt mi nie odpowie, bo każdy skumał inaczej. po przemysleniu i pokumaniu na innych forach propozycji stwierdzam , że film była mega dobry:0 wiele symbolizmu, tak wiele, że sami twórcy chyba sie nie połapali. kredki-wiadomo : piekło-niebo, dobro-zło, światło-ciemność. rzeczywiście schodzenie od 6 pietra to jak zwiedzanie piekła... potwór chce zabrać małą ale światło nie może zamieszkać w ciemności czy jakoś tak;) a ogólnie mysle że to wszystko odbywało sie w umyśle autystycznej dziewczynki, która wiadomo że ma własny świat i nikt nie potrafi go zrozumieć. być może każda wizyta w tym chyba"tomografie" powtarza ten koszmar w jej głowie od poczatku...8/10

ocenił(a) film na 1
smolak21

Niestety nijak nie mogę się zgodzić z twierdzeniem, że film jest wart obejrzenia.
Film nie ma nawet dobrego wprowadzenia, jesteśmy rzuceni w jakiś niezrozumiały wir następstw.Końcówka i tak niczego nie tłumaczy, prócz tego że choroba umysłowa i zamknięcie w wewnętrznym świecie może być "koszmarne".
Dialogi są bardzo niskich lotów, żeby nie powiedzieć infantylne.
A te potwory (zespół disco rocka) wyglądają na poziomie power rangers.
Słowem smutek, żal oddajcie mi moje zmarnowane 1,5 h życia!
Jedyny pozytyw, że film się kiedyś kończy, choć pozostawia niesmak na dłużej.
Szanuję Was drodzy forumowicze, ale sugeruje by wysiłek intelektualny w rozpracowaniu sensu filmu przekierować na ambitniejsze projekty.
Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 6
Rajmund_Niecki

rzeczywiście potworki im się nie udały, mogli nadrobić światłem, żeby stworzyć atmosferę strachu, bo może gdyby stwory trzymały się bardziej w cieniu, widz nadrobiłby wyobraźnią i film trzymałby w napięciu. ale generalnie jest ok, 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones