PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=429642}
5,0 1 856
ocen
5,0 10 1 1856
Dark Floors
powrót do forum filmu Dark Floors

Czy kolesie z Lordi często sie tam pojawiają? Dlaczego niektórzy uważają że zepsuli cały film? zapytałbym się jeszcze o co w tym filmie chodzi ale z waszych wypowiedzi wywnioskowałem że chyba nikt nie jest w stanie mi tego powiedzieć:)

ocenił(a) film na 8
What_The_Fuck

Film raczej dobry dla fanów (czyli dla mnie :D), ale również dla tych co lubią pomyśleć nad filmem. Przez cały film trzeba się domyślać o co chodzi, dlaczego potwory zabijają, oraz ten motyw gdzie po tym jak dziewczyna opiera się Mr. Lordiemu i wszystko zaczyna się od nowa, cały dzień. Za pierwszym "podejściem" Ben daje córce czerwona kredkę, a jak wszystko zaczyna się od nowa to dostaje niebieską. Musisz obejrzeć ten film aby zrozumieć o co chodzi. To nie jest ten z tych horrorów gdzie ludzie giną, bo potwory atakują. Obserwujemy tutaj pętle czasową. Wszystko na zewnątrz szpitala zamarło w bezruchu, tylko w szpitalu płynie czas(choć nie do końca, bo wszystkie zegary stoją). Często bohaterowie widzą efekty czegoś co zaraz zrobią. NP. widzą dwa szkielety przebite wieszakiem na ubranie i ściskające się, a w następnej scenie Amen zostaje nabity na taki wieszak i przy okazji nadziewa również tego kto mu go wbił.

użytkownik usunięty
LORDEK

Jestes chyba pierwszy który pisze że zrozumiał o co chodzi w tym filmie wiec jak możesz to chetnie posłucham wg Ciebie jakie miały sens te wszystkie wydarzenia w których sie znaleźli bohaterowie

dzięki za odpowiedz;) mam nadzieję że kiedyś będę miał okazję zobaczyć ten film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones