PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=429642}
5,0 1 854
oceny
5,0 10 1 1854
Dark Floors
powrót do forum filmu Dark Floors

Trafiłem na ten film szukając filmów o czasoprzestrzeni i zmian w czasie. Widzę, ocena nienajgorsza, widzę na forum duże zainteresowanie więc oglądam.
Straszne nieporozumienie.
W najnowszych grach wirtualni bohaterowie lepiej grają, lepiej pokazują emocje niż aktorzy w tym filmie. Do żadnej postaci nie idzie "się przywiązać", bardziej wszystkie wkurzają, zwłaszcza biedna chora dziewczynka. Standard, tajemnicza, chora to i pewnie nietykalna no nie? No jasne...
Poza tym głupota głupotę goni w tym filmie, tatuś wie, że szpital jest rypnięty, masa stworów itp. a zostawia "chorom curke" z chorym psychicznie i z innym podejrzanym typem aby sam z pielęgniareczką móc iść zrobić exploring. No jasne, każdy by zostawił swoje dziecko w takiej sytuacji. Dobry też jest ten potwór, rozwala ściany na kawałki, rozwala drzwi zabarykadowane na kawałki tylko po to aby móc zabić jedną postać (która bezsensownie stoi i strzela zamiast uciekać). Po tej akcji chowają się za następnymi drzwiami które już nie są zamknięte na żaden zamek, no ale tam potwor juz się dostać nie może xD
Nie no głupota jak cholera, włączyłem na dobranoc ale usnąłem, nie zamierzam do niego wracać i go kończyć.
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
RezZer

zgadzam się!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones