PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=429642}
5,0 1 856
ocen
5,0 10 1 1856
Dark Floors
powrót do forum filmu Dark Floors

pfff....

ocenił(a) film na 2

Zanim zabrałem się za tego posta - poczytałem sobie wypowiedzi innych forumowiczów. Spodziewałem się, że rzucą na tę produkcję chociaż tyle światła bym doszedł do wniosku, że to jednak nie gniot jakich mało.
Niestety, z tłumaczeń nie wynika nic konkretnego. Czyli obstaję przy swoim. Nędza i tyle.
Fatalne dialogi, fatalna gra aktorska, tragiczna reżyseria. Kochający ojciec i pielęgniarka raz za razem tracą z oczu dziecko, którym się niby opiekują. Niezniszczalny bezdomny co rusz zmartwychwstaje. Podziemny parking nie ma chyba końca, a już na pewno brak mu oznaczeń "wyjazd". Demon z łatwością rozwala automat z napojami w drobny mak, ale jednocześnie nie ma siły odeprzeć ataku szpitalnym łóżkiem na kółkach. Bohaterowie ani razu nie zadają sobie pytania: dlaczego nieskazitelnie czysty szpital w kilka minut pokrył się liszajem...
I tak można bez końca. Wtopa goni wtopę. Na krytykę sił nadprzyrodzonych brak mi po prostu słów.
Cienkie to jak tyłek węża. 2/10.

ocenił(a) film na 2
pazoozoo

Aaa, jeszcze jedno: dlaczego wszyscy piszą, że dziewczynka była przedstawicielką nieba/światłości? Tylko dlatego, że to dziecko, czyli niewinność z założenia? Przecież ona poświęciła swojego starego. To ma być dobroć? Już prędzej typowałbym pielęgniarkę o złotym sercu.

ocenił(a) film na 1
pazoozoo

Nic dodać, nic ująć.Jawne dno!Zmarnowane 1.5 h życia.Taka kicha nie zdarza się często - na szczęście.

użytkownik usunięty
pazoozoo

Dziekuje za napisales to wszystko w tym temacie. Ten film od samego poczatku do mnie nie przemówił, ot poprostu wiedziałem, że nic z tego nie będzie. Zastanawiałem sie czy może jednak jestem przewrazliwiony na dzisiejsze produkcje. W tym temacie znalazlem odpowiedź - nie nie jestem, ten film jest naprawde tak cienki, że wieje tym od poczatku.

pazoozoo

No film może i gniot, ale o to w nim chodziło. To film głównie dla fanów Lordi.

ocenił(a) film na 1
pazoozoo

Lubię takie recenzje, oszczędzam czas :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones