PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=452713}
4,9 249
ocen
4,9 10 1 249
Dark Mirror
powrót do forum filmu Dark Mirror

Właśnie skończyłem oglądać. W chwili gdy oceniam ten film ma on średnią 9.0 czyli rewelacja z 7 głosów. I teraz moje pytanie, czy Ci ludzie ten film widzieli czy po prostu spodobała im się okładka czy coś. Może ktoś lubi jakiegoś aktora czy aktorkę albo reżysera od tego filmu? Albo po prostu ludzie lubią dawać albo 10 albo 1 i nic pośrodku. ... Jak dla mnie totalnie cieniutki, przewidywalny i przede wszystkim nie straszy. Dlaczego na filmwebie tak wiele dobrych filmów jest ocenianych tak nisko a takie coś dostaje 9.0? Czy ktoś może mi to racjonalnie wytłumaczyć?

Ode mnie 3, ale uważam że raczej niezasłużone...

ocenił(a) film na 10
DeSirco

widzisz, kolego, trafiło na frajera który obejrzał bo zobaczył, że rewelacja, i stracił 1,5 godziny z życia
nikt kto oceniał nie oglądał, i teraz ma radochę z twojego wpisu ha ha

ocenił(a) film na 2
jesttukto

To cieszę się że chociaż jednemu półgłówkowi życie ocaliłem i postanowił mi podziękować...Pozdro.

DeSirco

Teraz jest już znacznie więcej głosów i średnia spadła do 5, chociaż to i tak za dużo:)

ocenił(a) film na 3
DeSirco

Ja żaluje,że to obejrzałam :( Świrujący babsztyl z omanami spędzjący czas przed lustrem i robiący fotki,co ubzurał sobie,że mąż kręci z sąsiadką.

ocenił(a) film na 3
Pyskata_Blondynka

Aleś wymyśliła :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones