PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124124}

Dark Water - Fatum

Dark Water
5,5 17 968
ocen
5,5 10 1 17968
6,2 4
oceny krytyków
Dark Water Fatum
powrót do forum filmu Dark Water - Fatum

Ludzie sluchajcie jestem zarejestrowany na filmwebie juz ponad 2 lata i nigdy nie pisalem na temat filmow ale obok tego nie moge przejsc bokiem spokojnie.... Jezeli znacie sie choc ociupinke na filmach to was BLAGAM nie ogladajcie tego SCIERWA to jest najgorszy film w historii kina!!!!!! Katastrofa na skale swiatowa!!!!! Ten film przebija wsztko i wszystkich!! Chuck Norris nigdy nie spi , on czeka!! Ale na tym filmie zasna... 3 razy!!! Az szkoda tych hektolitrow wody wylanych podczas krecenia tego niewiem czego, bo filmem to napewno nie bylo!!! Kopulacja swierszczy bylaby lepsza tematyka na horror!! Scena z polem salaty w filmie "Osada" wywolala w e mnie wieksze emocje niz wszystkie najstraszniejsze sceny w tyum czyms... A " Przeminelo z wiatrem" to horror stuleci!!!! Ale wiecie zawsze sie znajdzie cos co mozna pochwalic i zapadnie w pamiec... tak wiec tu tez cos sie znajdzie np dzwiek opadajacej klapy od sedesu... no i oczywiscie rozowy pleca... bije rekordy!!!! Niech moce Chucka bedzie z tymi co sie zdecyduja to obejrzec.... Z gory dziekuje administratorom za nieusuniecie tego posta... Nie robie tego ludziom w polsce...

Tazz03

Chyba trochę przesadzasz.
Na pewno nie jest najgorszym filmem w historii kina.

użytkownik usunięty
Tazz03

No dopry to on nie byłm, ale nie najgorszy widziałam gorszą kochę, np Aleksandra

Wybacz ale Aleksander mimo tego ze byl cienitki...to nie mozna go poruwnywac z Dark Water...Ludzie ci co wiedzieli japonki orginalny film-po obejzeniu tego kiczu zalamali sie ze tak dobry film mozna tak sknocic.Film jest jedynm z najgorszych horrorow jakie ost widzialem....

ocenił(a) film na 9
xmagik

nie wszyscy:) dla mnie lepszy był amerykański niż japoński ponieważ nieudawał horroru jak japoński

ocenił(a) film na 5
Tazz03

zgadzam się. w 80% . o tym, zse film byl beznadziejny to juz nie wspominam. to mialobyc straszne? dajcie spokoj! głowna bohaterka non stop kima, dziecko nawiedzone kolezanke sobie znalazło z zabójczym plecakiem i oto ncaly film. a w streszczeniu pisali "...spora ilosc gwaltownych zwrotów akcji..." to tam akcja jakas byla? to jest film na dobranoc. momentalnie sie zaqsypia. kolejny fragmencik "...wciągająca fabuła doskonałego thrilleru twórcy filmu the ring..." jaka wciagajaca fabuła? ring byl o niebo lepszy!!! dobra, dalej sie nie wypowiadam bo szkoda słow. i szkoda pieniedzy na kino.

dziekuje.

lifelessness

Dobra bez jaj ci co piszą że to najgorszy film w historii kina są albo psychiczni albo nie widzieli zbyt dużo filmów. Co prawda film ten nie jest za dobry ale jasna cholera są 100 razy gorsze filmy.

ocenił(a) film na 6
Armagedon

Każdy w odpowiedzi napisał, że albo lepszy był poprzednik, albo, że są 100 razy gorsze filmy... Ja nigdy nie narzekam na filmy, jeżeli już naprawdę się mi nie spodobał to zapominam o nim i nie opowiadam.

ocenił(a) film na 5
Tazz03

O nie! To faktycznie nie był za dobry film, ale najgorszym filmem jaki dotychczas widziałam był "Siostry syjamskie"... to dopiero była totalna klapa...

ocenił(a) film na 9
truskavqa

jak dla mnie bardzo dobry film!!! nawet powiem ze swietny! ciekawa fabuła.. i mnie do koncaq trzymal w napieciu ;)ale coz kazdy ma inny gust :) zaluje ze nnie widzilama japonskiego oryginalu ;/

Tazz03

Autor wątku chyba zmieniłby zdanie gdyby obejrzał 'Blair Witch Project'.

ocenił(a) film na 6
Rafal_

Autor wątku pewnie zmienił zdanie po 2 latach, a jeśli nie, to niech obejrzy "Sally Mustang", czy coś takiego... gorszego horroru chyba nie widziałem. :)

ocenił(a) film na 7
Tybii

wg mnie nie jest to arcydzieło ale obejrzeć można:/ i ten co stworzył ten forum na dużą skalę przesadził chłopa:/

Tazz03

Eee tam. Naprawdę bywały gorsze. I to o wiele!

ocenił(a) film na 6
Souxie

No... zgadzam się po części. Ale dla mnie dalej najgorszym filmem w historii kina była "góra Dantego". Ten film chociaż miał jakąś fabułę i pomysł. Ale faktycznie był bardzo słaby (2/10).

ocenił(a) film na 8
Tazz03

autorze wątku. skoro nie widziałeś gorszych filmów to znaczy, że widziałeś
mało.

w4ffel

2 wiadomości: zła jest taka, iż ten film jest baaaaaaardzo słaby i nie warto go oglądać, dobra - nakręcono już gorsze filmy a nasza tv puszcza je dość często :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones