PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124124}

Dark Water - Fatum

Dark Water
5,5 17 968
ocen
5,5 10 1 17968
6,2 4
oceny krytyków
Dark Water Fatum
powrót do forum filmu Dark Water - Fatum

Wczoraj zaczęłam oglądać, ale w końcu się znudziłam, bo liczyłam na porządny horror i wyłączyłam. Jak się skończył ten film?

ocenił(a) film na 5
klaudiar26

Jak liczyłaś na porządny horror to dobrze że wyłączyłaś... Dramat a nie horror, nie wiem co to ma wspólnego z horrorem, może ta czarna woda jedynie.

klaudiar26

własnie jak to się skonczyło? ja tez zaczełam ogladac ale nie
dokonczyłam

ocenił(a) film na 5
filipin5

skończyło się w sumie całkiem ciekawie, w porównaniu do nudnego początku ; p
dahlia znalazła w zbiorniku na dachu ciało natashy (dziewczynki z mieszkania 10f, którą porzucili rodzice). później, jak jej własna córeczka, cecylia, się kąpała, duch natashy próbował ją utopić. dahlia chciała uratować swą córkę, ale zewsząd zaczęła lać się tytułowe 'dark water', czyli nieziemsko brudna woda ; p dahlia zapytała więc natashę 'zostaw moją córkę! co mam zrobić?!' a ona na to 'zostan moją mamusią. n a z a w s z e.'. no i zdesperowana matka się zgodziła... kolejna scena pokazuje, że dahlia zginęła, utonęła, a cecylię uratowano. i teraz zarówno natasha jak i dahlia były duchami, więc obietnica bycia 'my mum forever' została spełniona.. na wieczność.
następnie jest jeszcze scena, gdzie cecylia w windzie spotyką swą matkę, ale już jako ducha - matka mówi do niej 'zawsze mnie tu znajdziesz'. i koniec! : )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones