PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124124}

Dark Water - Fatum

Dark Water
5,5 17 956
ocen
5,5 10 1 17956
6,2 4
oceny krytyków
Dark Water Fatum
powrót do forum filmu Dark Water - Fatum

Film nie dla osób z porażeniem mózgowym i IQ poniżej przeciętnej. Fani "Oszukać Przeznaczenie", Freddy'ego Krugera czy nawet "Szóstego Zmysłu" nie powinni oglądać tego klimatycznego arcydzieła, w filmie jest tylko jeden duch i nie ma w ogóle krwi. Aktorzy grają wyśmienicie, nie komicznie i autokarykaturalnie. To nie film dla was, omijajcie szerokim łukiem.
Dziękuję za uwagę.

Slasher_McKagan

Dzięki ;) bo już myślałam ,ze to ze mną jest coś nie tak...

ocenił(a) film na 6
mUnIeCa_2

"klimatycznego arcydzieła"? że co proszę? Takim mianem można określić właśnie Szósty zmysł, a nawet delikatnie powiedzieć można o starej serii Krugera, ale Oszukać przeznaczenie? co ma piernik do wiatraka; ta Twoja opinia wygląda na jakąś poniżej IQ przeciętnego Polaka...

bez urazy, ale ten film to katastrofa. Najgorsze, co w nim jest, to właśnie nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Za mało się dzieje do tego finału, który jest najmocniejszym elementem filmu. Widziałem ten film w kinie i z tego co pamiętam, mało kto był w sali oczarowany tym "klimatycznym arcydziełem"....

freepick

Chyba nie zrozumiałaś ironii w jego wypowiedzi ;]

ocenił(a) film na 6
freepick

Wątpię abym ocenił go na 6 tak jak Ty , gdybym twierdził ,że ogólnie film to nuda ,nuda i jeszcze raz nuda (pomijając sam finał). To jakaś paranoja.

użytkownik usunięty
Slasher_McKagan

phh.. co to ma być?

Slasher_McKagan

A co ty jesteś ministrem, czy tylko pod niego się podszywasz, bo jak to drugie, no to iq masz niskie, zdecydowanie niskie

Slasher_McKagan

To jest chyba ostrzeżenie ministra KICZU!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Slasher_McKagan

Idiota jest między innymi dlatego idiotą, że nie zdaje sobie z tego spawy.

ocenił(a) film na 3
cyfrowy_baron

dokladam sie, wytrzymalem do polowy filmu i nie wiem jak to mozna ogladac, rezyseria wyglada jakby byla wykonana przez grupkę nastolatków.
nie polecam!!!

ocenił(a) film na 3
astok0

najnudniejszy film jaki w zyciu widzialam.

ocenił(a) film na 3
Slasher_McKagan

d... nie arcydzieło! ;) ciągnie się jak falki z olejem i jest w stanie przestraszyć tylko nadwrażliwe dziecko. Jako horror film ssie, jako psychodrama o porzuconym dziecku, też nie jest za dobry - bo o motywacji pseudo-strasznego ducha dowiadujemy się stanowczo za późno. Strona techniczna też leży tu i kwiczy. Z taką biedną scenografiom i wymuszonym dramatem, zapraszam do teatru, film to nie miejsce na takie, nijakie, niby ambitne historyjki dla Azjatów. Ale oni trzęsą się ze strachu na widok Godzilli, więc czemu tu się dziwić? ;)

Slasher_McKagan

Arcydzielo kiczu, to sie zgadzam. Ogolnie filmu nie polecam, strata czasu.

ocenił(a) film na 4
Slasher_McKagan

Hahaha, DOBREE!

ocenił(a) film na 7
Slasher_McKagan

Akurat z jednym punktem się nie zgodzę, bo Szósty Zmysł wydaje mi się być dość podobnym filmem do Fatum (bardzo dobrym, swoją drogą) i nie rozumiem czemu fani Zmysłu mieliby mieć jakieś dysfunkcję do obejrzenie Fatum i ocenienia go w pozytywny sposób :)
Aczkolwiek z całą resztą się jak najbardziej zgadzam i pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
Slasher_McKagan

Mi się nawet podobał nie był najgorszy;)
Pod koniec wzruszający może i nie straszny ale serio w klimacie horroru.
Więc nie wiem skąd taka wasza zła ocena:(

ocenił(a) film na 6
Slasher_McKagan

Dobre ,na prawdę dobre :)
Też dostrzegłem kilka plusów ,a dzisiaj w gatunku ''horror'' to raczej rzadkość.
pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones