PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124124}

Dark Water - Fatum

Dark Water
5,5 17 965
ocen
5,5 10 1 17965
6,2 4
oceny krytyków
Dark Water Fatum
powrót do forum filmu Dark Water - Fatum

Obejrzałem go wczoraj i powiem, że podobają mi się takie Filmy, co prawda, nie było nic w nim zaskakującego, ale czasu spędzonego przed TV nie uważam za zmarnowany, chociaż to zakończenie mnie trochę dobiło, chyba już bym wolał zginąć razem z córką, niż zostać ojcem/matką, takiej dziewczyny.

Co mnie pozytywnie zaskoczyło, że mimo, ze film jest przeciętny to ma naprawdę dobrze przemyślaną fabułę i jest świetnie nakręcony, ile to razy już myślałem, że będzie koniec filmu, to patrze a film dalej się ciągnie, więc znowu moja uwaga się zwiększała, bo co będzie dalej? xD

6/10 myślę, że zasłużona ocena.

ocenił(a) film na 5
michal9o90

Jak zginęła ta matka tej dziewczyny? Utopiła się?

ocenił(a) film na 7
gabol2008

ja dałem 7/10 ale teraz jak go jeszcze raz obejrzałem to doszłem do wniosku, że ta ocena jest na maxa podwyzszona:/ Film jest dość nudny. Pierwsza połowa filmu <żal> druga już lepiej:P

michal9o90

Zgadzam się. Był to dobry dramat. Nawet nie wiedziałam, że jest nazwany mianem horroru, więc nie patrzyłam na niego pod tym kątem. Bardziej skupiłam się na sytuacji bohaterki, jej przeżyciach, losie. Podobała mi się historia tej kobiety, tragizm jej wyborów, depresja. Wszystko było przygnębiające i co ważne cały film był utrzymany w takiej stylistyce. Podobała mi się kolorystyka współgrająca z tematem.

Żałuję, że nie obejrzałam japońskiej wersji.

ocenił(a) film na 6
joszkamatrioszka

joszkamatrioszka, świetnie to ujełaś, mamy podobne odczucia.

gabol 2008: ta utopiła się, ta wredna smarkula ją utopiła.

ocenił(a) film na 5
michal9o90

Dziwne trochę bo przecież ta powiedziała że zostanie jej matką...

ocenił(a) film na 7
gabol2008

A i żeby móc opiekować się Nataszą to i główna bohaterka musiała zginąć.

Autsajder_2

Spoiler!!!!!!!!



Ten film przywodził mi na myśl Sierociniec,wspaniały film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones