PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35067}

Dark Water

Honogurai mizu no soko kara
6,3 15 008
ocen
6,3 10 1 15008
6,0 3
oceny krytyków
Dark Water
powrót do forum filmu Dark Water

Podobał mi sie, uważam że azjatycki horror ma niepowtarzalny klimat - niestety nie do końca wiem o co w DW chodzi... :) Czy ktośmógłby mi podsunąc jakąś podpowiedź, trop a najlepiej interpretację? ;) Czy chodzi o zwykłe szaleństwo matki, czy dziewczynka w pelerynie to jakaś postać z jej przeszłości (dziecko?). W pewnej scenie mówi do faceta (prawnika?) - Mitsuko przyszła odebrać mi Ikuko - czyli była jej znana.
Oświećcie mnie!

piroxy

chyba to dlaego, że ta matka dużo razy widziała te torebkę i potem rysunek w przedszkolu i jej opowiadali o tej Mitsuko i ją też prawdopodobnie widziała i wiedziała że mieszkała nad nimi więc pewnie dlatego się domyśliła, że Mitsuko wróciła, żeby zabrać Ikuko, chociaż Mitsuko chciała zabrać tę matkę:]

użytkownik usunięty
lili11

Mitsuko za życia nie zaznała miłości matczynej, dlatego chciała zabrać matkę (główną postać filmu) do siebie (czyli chyba do świata zmarłych).

ocenił(a) film na 3
piroxy

o torebkę.

ocenił(a) film na 7
piroxy

Mitsuko porzuciła jej matka (dowiadujemy się tego od dyrektora przedszkola), dlatego "zazdrościła" Ikuko i chciała albo ją skrzywdzić, albo odebrać jej mamę dla siebie, a najprędzej jedno i drugie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones