O co chodzi w tym filmie??

ostatnia wypowiedź: vassilii
piroxy piroxy
ocena: 7

Podobał mi sie, uważam że azjatycki horror ma niepowtarzalny klimat - niestety nie do końca wiem o co w DW chodzi... :) Czy ktośmógłby mi podsunąc jakąś podpowiedź, trop a najlepiej interpretację? ;) Czy chodzi o zwykłe szaleństwo matki, czy dziewczynka w pelerynie to jakaś postać z jej przeszłości (dziecko?). W pewnej scenie mówi do faceta (prawnika?) - Mitsuko przyszła odebrać mi Ikuko - czyli była jej znana.
Oświećcie mnie!

 • lili11 lili11

  chyba to dlaego, że ta matka dużo razy widziała te torebkę i potem rysunek w przedszkolu i jej opowiadali o tej Mitsuko i ją też prawdopodobnie widziała i wiedziała że mieszkała nad nimi więc pewnie dlatego się domyśliła, że Mitsuko wróciła, żeby zabrać Ikuko, chociaż Mitsuko chciała zabrać tę matkę:]

  • nat0 nat0
   ocena: 6

   Mitsuko za życia nie zaznała miłości matczynej, dlatego chciała zabrać matkę (główną postać filmu) do siebie (czyli chyba do świata zmarłych).

 • kejtusia16 kejtusia16
  ocena: 3

  o torebkę.

 • vassilii vassilii
  ocena: 7

  Mitsuko porzuciła jej matka (dowiadujemy się tego od dyrektora przedszkola), dlatego "zazdrościła" Ikuko i chciała albo ją skrzywdzić, albo odebrać jej mamę dla siebie, a najprędzej jedno i drugie.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: