PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35067}

Dark Water

Honogurai mizu no soko kara
6,3 15 009
ocen
6,3 10 1 15009
6,0 3
oceny krytyków
Dark Water
powrót do forum filmu Dark Water

Moja ulubiona to wtedy gdy ta matka trzymała dziecko w windzie a na końcu korytarza
ukazała się jej córka. W życiu nie czulem takiego napięcia ;D

Sure_Valla

Zgadzam się, świetna, najlepsza również moim zdaniem scena. :) W ogóle bardzo dobry film.

ocenił(a) film na 9
Darth_Revan

ja podpinam się pod to, to było wyciskające łzy, w ogóle mama i córka tworzyły taką kochaną relację a potemmatka ją zostawiła płakałam serio

ocenił(a) film na 8
Sure_Valla

Widać to napięcie, obejmuje to na rękach, słyszy mamo, odwraca się i wie, że jest już za późno.

My z moim bratem byliśmy sadystami dla tego filmu - po obejrzeniu filmu, w którym właściwie trudno to coś dokładnie zobaczyć, oglądaliśmy klatka po klatce jak to coś wyskakiwało z wanny.

ocenił(a) film na 7
wojtasia

Mi też bardzo podobała się ta scena i uważam że córka głównej bohaterki, mała dziewczynka fajnie zagrała.
Niezła była też scena, kiedy kobieta stała przy tym zbiorniku na wodę, a z wewnątrz waliła ta dziewczynka
Koniec mi się nie podobał, nie musieli robić tego 10 lat później

ocenił(a) film na 6
sisi7

zgadzam się z wami co do scen ..ale gdyby nie było tego "10 lat później" nie wiadomo by było do końca co się stało, według mnie film zasługuje na 6 z 10 :)

ocenił(a) film na 7
life_is_brutal

Zgadzam się co do sceny w windzie, jednak na mnie największe wrażenie zrobiła scena "potwora z wanny", głównie dlatego, że sama uwielbiam się kąpać w wannie pełnej wody. Zgroza. Podobał mi się też moment, gdy Yoshimi znalazła w plecaczku córki ową nieszczęsną czerwoną torebkę, to była kompletna paranoja.

ocenił(a) film na 3
wojtasia

Zalecam zakup nowego telewizora, iż ja widziałem wszystko w należytym porządku.
Nie nosisz przypadkiem okularów, które zostały zdjęte na czas seansu?

ocenił(a) film na 4
Sure_Valla

Mnie się podobała końcówka, głos matki stający się echem i jej zniknięcie.

ocenił(a) film na 6
Sure_Valla

Fajna jest scena z wylewającą się wodą z windy. A tak w ogóle to najlepszy jest w filmie morał, żeby nie spóźniać się po dzieci do przedszkola.

ocenił(a) film na 7
Opry

Dla mnie najlepszą sceną była ta, kiedy matka pojechała już tą windą a z właśnie tej windy na górze wylała się woda, będąca matką i tą dziewczynką. Jest schiza,jest moc!

ocenił(a) film na 8
Nyna90

Mnie się wszystko podobało już wymienione, czyli praktycznie od scen z małą Ikuko biegnącą rozpaczliwie za matką w windzie, potem jak sie ta woda wylewa i aż do końca. Serio, jak ja się na tym zszlochałam. Film nie tyle straszny co po prostu smutny, uwielbiam te japońskie oryginały, mają w sobie klimat ;]

ocenił(a) film na 9
Sure_Valla

Winda - matka z Mitsuko na rękach oraz woda wylewająca się na Ikuko z windy. Niby film spokojny, smutny, ale przeorał mózg na potęgę ...

ocenił(a) film na 9
wp7650

podpinam sie kolego pod wiadomość. zaorał mózg normalnie

Sure_Valla

Ulubiona scena? Nie bede orginalna dla mnie rowniez jest to scena z słynną winda:) Po prostu genialne.

ocenił(a) film na 9
megan94

Czy ktoś mi powie o co kaman w tym filmie? :D Chyba za głupia jestem :D Proszę o łopatologiczne wyjaśnienie, bo nie łapię tych dwuznaczności.

Sure_Valla

Ulubiona? Smutna jak cholera, przez tę scenę, to zakończenie nigdy w życiu nie chcę oglądać tego filmu jeszcze raz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones