PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35067}

Dark Water

Honogurai mizu no soko kara
6,3 15 019
ocen
6,3 10 1 15019
6,0 3
oceny krytyków
Dark Water
powrót do forum filmu Dark Water

horror?! ;|

ocenił(a) film na 4

i to ma być horror?! w którym momencie niby to było straszne?! jak dla mnei kompletna porażka.. beznadziejna gra aktorów [chyba najlepiej grała mała Ikuko ;p], wygląd małej Mitsuko był okropny.. jakaś zielona plama i tyle. jak ją zobaczyłam to poprostu dostałam ataku śmiechu ;)) jedyne co mi sie podobało w tym filmie to muzyka. akie tajemnicze skrzypienie i pykanie dawało troche klimatu.

Sate

Wiec jakim cudem droga Shitty Allis ten film znalazl sie na liscie twoich ulubionych ????????????????????????????? Kompletnie sie osmieszylas! Jesli juz udzielasz sie na forum, to niech juz twoje wypowiedzi beda spojne z tym co masz na swojej stronie!!!!Nie rozumiem ciebie. Mnie rowniez sie nie podobal, to fakt. Ale nastepnym razem sprobuj byc bardziej kompetenta i pewna swego zdania.

ocenił(a) film na 6
tequilla_3

Może koleżanka wykorzystuje zakładkę ulubione do umieszczania filmów które oglądała a nie tylko do tego do czego zakłądka przeznaczona jest. Więcej tolerancji mniej domysłow. I po cholere się kłucić

ocenił(a) film na 4
Morison

Dokładnie 'droga' Tequilla'ko.. Morison ma racje. Ja w moje 'ulubione' wstawaim filmy, które oglądałam i tyle. A Tobie widocznie brak wyobraźni, jesli sądzisz, że w dział 'ulubione' moge wstawaić TYLKO moje ulubione filmy.. może i do tego jest przeznaczone, ale mnie to gówno obchodzi bo ja robię swoje.

Sate

bez urazy valkirio droga ale to chyba niewszystkie filmy które ogladalaś? i nie są też wszystkie które mogło być Ci dane obejrzeć, bo jeśli chodzi np. o piraci z karaibów bodajże 3 to raczej nie mogłaś mieć okazji... moim zdaniem takie wklejanie tam wszystkiego mija sie z celem ale jak uwazasz... pozdrawiam!

Sate

bez urazy valkirio droga ale to chyba niewszystkie filmy które ogladalaś? i nie są też wszystkie które mogło być Ci dane obejrzeć, bo jeśli chodzi np. o piraci z karaibów bodajże 3 to raczej nie mogłaś mieć okazji... moim zdaniem takie wklejanie tam wszystkiego mija sie z celem ale jak uwazasz... pozdrawiam!

ocenił(a) film na 6
ludi20

Mozna pojsc dalej i 'robic swoje' np. stawiajac filmowi, ktory sie bardzo podobal jedynke lub dwojke, bo 'tak sie chce' :).

Sate

a czy horror to uciekanie przed kolesiem w masce, z siekierą bądź piłą w ręku i hektolitry krwi???;)
Horror=klimat. A klimat był, oj był!

ocenił(a) film na 10
claire_82

+1 slowa poprzedniczki sa jak najbardziej trafne :)) Dobry horror powinien budowac klimat aby moc sie w niego zaglebic, i bac sie. Horrory w ktorych tryska krew, wyskakuje cos "zza węgla" to filmy dla dzieci w wieku 12 lat ;]

Sate

Jak mnie wkurzają posty takich dzieciaków, dla których horror jest dobry tylko wtedy, kiedy się boją (zapewne w momentach wykorzystania hektolitrów krwi i flaczków latających po ekranie).

ocenił(a) film na 1
Veridell

veridell no wiesz według mnie horror ma to do siebie ze podczas jego ogladania odczuwa sie strach :]
ten film może i klimacik miał ale jak na horror to był strasznie cienki!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones