PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35067}

Dark Water

Honogurai mizu no soko kara
6,3 15 009
ocen
6,3 10 1 15009
6,0 3
oceny krytyków
Dark Water
powrót do forum filmu Dark Water
efka93

Bardziej klimatyczny, niż straszny. Pierwsza połowa filmu przypomina bardziej dramat, bardzo duże podobieństwo do filmu Babycall, tylko od czasu do czasu doświadczymy jakiś zjawisk paranormalnych. Druga połowa przypomina trochę Krąg, posiada znacznie więcej typowego (japońskiego) horroru i można parę razy się wystraszyć. Jak dla mnie Dark Water to taki dramat-horror. Akcja toczy się powoli, nie śpieszy się i bardziej skupia się na budowaniu nastroju grozy niż na straszeniu. Warto w ten film się wczuć, obejrzeć samemu i wczuć się w klimat, wtedy film sprawdzi się jako horror. Trudno mi ocenić "straszność" tego filmu, ale powiedzmy, że 7. Jeżeli podobał Ci się japoński Krąg to warto obejrzeć, w przeciwnym razie film może być dla Ciebie po prostu nudny.

ocenił(a) film na 6
efka93

Jeśli chodzi o straszność 5/10.

ocenił(a) film na 4
efka93

Straszność - 2/10. Raczej strata czasu.

efka93

raczej 1 , jednak polecam jako świetna komedie :)

efka93

Ja polecam film ze względu na klimat,fabułę,grę aktorską. Pod tym względem film super. Straszność występuje ale nieznacznie;-) Bardzo polecam.

ocenił(a) film na 8
efka93

Straszność strasznością.. Ten film jest po prostu ponury i ... smutny... Najbardziej końcówka.. Właśnie skończyłem oglądać.. Jeśli obejrzałaś Ring oraz koreański film Kot to ci się spodoba... Wiele podobieństw choć Kot jest późniejszy/młodszy od tych ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones