PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=614512}
5,6 2 080
ocen
5,6 10 1 2080
Darling I Lowe Ju
powrót do forum filmu Darling I Lowe Ju

OSZUSTWO !!!!!!!

ocenił(a) film na 1

Jak można nazywać film w którym grają aktorzy dokumentem ? Pan Wiesław Niżyński grający starszego gościa jest statystą filmowym. Gość grający młodszego jest dj-em, a blondynka (ta niższa jest jego dziewczyną), starsza pani to pilot wycieczek. Oglądając myślałem że to dokument, jednak jak dowiedziałem się że to aktorzy to poczułem się zwyczajnie oszukany. Nie wiem jak zwykły film może nosić miano dokumentu. ŻENADA

ocenił(a) film na 1
mr_mat

http://www.youtube.com/watch?v=8bnyjDSG7yg&feature=related LINK KTÓRY POTWIERDZA ZNAJOMOŚĆ młodszego z turystów hurgady i blondynki (tej niższej). Niedługo wychodzi kolejny "dokument" hbo "Miłość bez ustawki" więc raczej napewno to taki sam dokument. Filmweb powinien zmienić kategorię gatunek z dokumentu na film obyczajowy, lub ewewntualnie dokument fabularyzowany. Takie pseudo dzieła to robienie z widza idioty. To tak samo jakby napisać w kategorii american pie gatunek dokument zamiast komedia. Pozdrowienia dla dociekliwych, a dokumentom HBO już podziękujemy

ocenił(a) film na 5
mr_mat

film nie jest dokumentem. nawet na stronie HBO w komentarzach pisza ludzie, ze znaja te mlode dziewczyny, ktore to niby bedac turystkami z Polski, mieszkaja tam na stale. nawet HBO zareagowalo na ten wpis, wiec cos jest na rzeczy.

ocenił(a) film na 1
wojciech84

FIlm napewno nie jest dokumentem ale ogladajac go na hbo właśnie jako dokument był przedstawiony

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones