PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559065}

Dary Anioła: Miasto kości

The Mortal Instruments: City of Bones
6,5 93 980
ocen
6,5 10 1 93980
3,7 3
oceny krytyków
Dary Anioła: Miasto kości
powrót do forum filmu Dary Anioła: Miasto kości

Mam pytanie do aktualnych fanów książki, kiedy w Polsce wyjdzie VI Tom? O ile dobrze wiem,
niedawno wyszła już oryginalna wersja.

ocenił(a) film na 5
Shanonn22

Podbijam. Nigdzie nie mogę znaleźć daty :(.

ocenił(a) film na 8
Shanonn22

Nigdzie nie ma info na ten temat. Skoro tak jest to pewnie będzie to za pół roku albo nawet i dłużej.
Znalazłam dziewczyny na c h o m i k u które dość regularnie tłumaczą książkę. Polecam bardzo, bo jest napisana bez błędów i naprawdę przystępnie. Można sie spodziewać ze do końca miesiąca przetłumaczą juz całą.
ShadowhuntersTranslateTeam
Fanowskie tłumaczenia są b. fajne. Jadę na nich juz od trzech ostatnich książek darów i często tłumaczki robią tam użyteczne dopiski ktorych normalnie nie znajdziecie ;)

ocenił(a) film na 6
Shanonn22

Gdzieś czytałam że w wrześniu ale nie wiem którego wiem że oryginalna wersja książki już jest od 27 maja :d

użytkownik usunięty
Shanonn22

Jakiś pan Andrzej Miszurka czy jakoś tak na stronie wydawnictwa MAG odpowiada na pytania kierowane do wydawnictwa i na Twoje również odpowiedział :) Najprawdopodobniej (bo wydawnictwo MAG jest znane z niedotrzymywania słowa - chociaż by wydanie Mechanicznej Księżniczki w starszej okładce - kupa niedomówień) polska wersja ukaże się we wrześniu. Później gdzieś było wyjaśnione jaki będzie polski tytuł tej książki, ponieważ było wiele dyskusji, czy będzie to Miasto Rajskiego Ognia czy Miasto Niebiańskiego Ognia. Stanęło na (dzięki Bogu) tej drugiej opcji :)

ocenił(a) film na 3
Shanonn22

Będzie. Ma wyjść za jakieś 2-3 miesiące :)

ocenił(a) film na 7
Shanonn22

Na stronie empiku podają datę polskiej premiery - 24 września, jeszcze trochę przyjdzie nam poczekać.

ocenił(a) film na 7
lestat835

Ja przeczytałam 6 część na komputerze;) Oczywiście dzięki nieoficjalnemu tłumaczeniu :) ale polecam :)

ocenił(a) film na 10
Shanonn22

6 tom już można zamawiać przed premierowo na stronie empiku.

venka5

Dziękuję :)

ocenił(a) film na 10
Shanonn22

Ja także przeczytałam Miasto Niebiańskiego Ognia i stwierdzam, że jest to najlepsza ze wszystkich części <3
Płakałam pod koniec prawie cały czas, ale większość momentów potem to ze szczęścia <3

Shanonn22

A wie ktoś kiedy będzie z Polską okładką 6 część Darów Anioła.

ocenił(a) film na 10
patryks83

Podobno 24 września tego roku :)

perkeleandlove

Tak ale 24 września wyjdzie Polskie wydanie amerykańskiej wersji a kiedy będzie Polska okładka.

ocenił(a) film na 10
Shanonn22

Jeśli ktoś przeczytałm już 6 część DA a nie ma z kim o tym pogadać z chęcią wymienię się sugestiami. :)
Pisać na priv :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones